О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XXXI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13 марта 2014 года № 31/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2014 года № 2561. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2496, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 03/336 от 17 января 2014 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2805765" заменить цифрами "2806324";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "минус 559";
в подпункте 6):
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "559";
2) в пункте 3:
цифры "4407" заменить цифрами "5846";
3) в пункте 5 решения на русском языке слово "пректов" заменить словом "проектов";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы XXХI сессиясының № 31/220 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2561 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2496 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 03/336 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2805765" сандары "2806324" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0" саны "алу 559" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
үшінші абзацтағы "0" саны "559" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"4407" сандары "5846" сандарына ауыстырылсын;
3) орыс тіліндегі шешімнің 5 тармағындағы "пректов" сөзі "проектов" сөзімен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.