О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XXXVI сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 36/252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2761. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 29/185 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2496, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 03/336 от 17 января 2014 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2872900" заменить цифрами "2947900";
цифры "204606" заменить цифрами "190901";
цифры "7842" заменить цифрами "11587";
цифры "7911" заменить цифрами "7871";
цифры "2652541" заменить цифрами "2737541";
в подпункте 2):
цифры "2888995" заменить цифрами "2965186";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "минус 1191";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "1191";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі XXХVI сессиясының № 36/252 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2761 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/185 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2496 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 03/336 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2872900" сандары "2947900" сандарына ауыстырылсын;
"204606" сандары "190901" сандарына ауыстырылсын;
"7842" сандары "11587" сандарына ауыстырылсын;
"7911" сандары "7871" сандарына ауыстырылсын;
"2652541" сандары "2737541" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2888995" сандары "2965186" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "алу 1191" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" саны "1191" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.