О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 июля 2014 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 августа 2014 года № 4738. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4568, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 11 января 2014 года N 3-4, областной газете "Кызылординские вести" от 11 января 2014 года N 3-4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
"1) доходы – 166 466 923,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 361 516,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 227 666,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 926 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 861 814,3 тысяч тенге;
2) затраты – 163 721 517,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 314 159 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 6 060 886 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 746 727 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 884 364 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 884 364 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 453 117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 453 117 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 15), 16), 17) следующего содержания:
"15) на установку современных высококачественных технологий очистки питьевой воды в школах;
16) на содержание объектов образования;
17) на укрепление материально-технической базы организаций культуры и проведение Дней культуры Аральского района в городе Астана.";
пункт 6 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 211 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 тамызда № 4738 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 108-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы 22 сессиясының № 164 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4568 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 3-4, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 3-4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 166 466 923,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 361 516,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 227 666,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 926 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 861 814,3 мың теңге;
2) шығындар – 163 721 517,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 314 159 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 6 060 886 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 746 727 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 884 364 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 884 364 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 453 117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 453 117 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 15), 16), 17) тармақшаларымен толықтырылсын:
"15) қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын мектептерге орнатуға;
16) білім нысандарын ұстау шығындарына;
17) мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық базасын нығайтуға және Арал қаласының мәдени күндерін Астана қаласында атап өтуге;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

"8) на строительство скотомогильников.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 720 338 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной
29 сессии Кызылординского
областного маслихата А. Ералиев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
Приложение
к решению 29 сессии Кызылординского областного маслихата
от "30" июля 2014 года N 211
Приложение 1
к решению 22 сессии Кызылординского областного маслихата
от "18" декабря 2013 года N 164
Областной бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"8) мал көміндісінің құрылысына.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 720 338 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті
29-сессиясының төрағасы А. Ералиев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы "30" шілдедегі
кезекті 29-сессиясының № 211 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы "18" желтоқсандағы
22 сессиясының № 164 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы