О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05 августа 2014 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 августа 2014 года № 4742. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4573, опубликовано в районной газете "Казалы" от 18 января 2014 года в номерах 6-7) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 10017973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1428839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20501 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8537167 тысяч тенге;
2) затраты – 10141829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58581 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 58581 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353401 тысяч тенге.
подпункты 1), 2), 7), 9) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на укрепление материально-технической базы организаций образования 57370 тысяч тенге";
"2) Единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных фашистами в период Второй Мировой войны, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны 895 тысяч тенге;";
"7) на укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций 50153 тысяч тенге;";

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы № 235 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 4742 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4573 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10017973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1428839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8537167 мың теңге;
2) шығындар – 10141829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 170964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58581 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58581 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353401 мың теңге.
4-тармақтың 1), 2), 7), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 57370 мың теңге;";
"2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке 895 мың теңге;";
"7) ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға 50153 мың теңге;";

"9) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ 7089 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктами 10), 11) следующих содержаниях:
"10) на установку современных высокоэффективных технологий очистки воды 12963 тысяч тенге;";
"11) на капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к н.п. Жанкожа батыра" 3,2 км 81569 тысяч тенге;
подпункты 1), 4), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда 27879,5 тысяч тенге;";
"4) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 31257,5 тысяч тенге;";
"6) на строительство 18-ти квартирного дома в кенте Айтеке би 200198 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктами 7), 8) следующих содержаниях:
"7) на начало реконструкции автомобильной дороги районного значения Бозкол-Тасарык 5000 тысяч тенге;";
"8) на начало реконструкции автомобильной дороги районного значения Кожабахы-Аранды 5000 тысяч тенге;";
пункт 13:
подпункты 3), 7), 8), 13), 14), 18), 24) изложить в новой редакции:
"3) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 8816 тысяч тенге;
7) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 5262 тысяч тенге;
8) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 1480 тысяч тенге;
13) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1218 тысяч теңге;
14) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 14494 тысяч тенге;
18) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 4147 тысяч тенге;
24) 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 33294 тысяч тенге;
дополнить подпунктами 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34) следующих содержаний:
"26) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 13954 тысяч тенге;
27) 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 266 тысяч тенге;
28) 123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 131 тысяч тенге;
29) 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 1404 тысяч тенге;
30) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 294 тысяч тенге;

"9) жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізуге 7089 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"10) қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын орнатуға 12963 мың теңге;";
"11) Жанқожа батыр ауылына кіре беріс 3,2 км автомобиль жолын күрделі жөндеуге 81569 мың теңге;";
6-тармақтың 1), 4), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 27879,5 мың теңге;";
"4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 31257,5 мың теңге;";
"6) Әйтеке би кентіндегі 18 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына 200198 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 7), 8) тармақшаларымен толықтырылсын:
"7) аудандық маңызы бар Бозкөл-Тасарық автомобиль жолын қайта құруды бастауға 5000 мың теңге;";
"8) аудандық маңызы бар Қожабақы-Аранды автомобиль жолын қайта құруды бастауға 5000 мың теңге;";
13 тармақ:
3), 7), 8), 13), 14), 18), 24) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 8816 мың теңгеге;
7) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 5262 мың теңгеге;
8) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 1480 мың теңгеге;
13) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1218 мың теңгеге;
14) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 14494 мың теңгеге;
18) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 4147 мың теңгеге;
24) 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 33294 мың теңгеге;";
мынадай мазмұндағы 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34) тармақшаларымен толықтырылсын:
"26) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 13954 мың теңгеге;
27) 464-005 "Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасы 266 мың теңгеге;
28) 123-002 "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 131 мың теңгеге;
29) 464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасы 1404 мың теңгеге;
30) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 294 мың теңгеге;

31) 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 74 тысяч тенге;
32) 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 55 тысяч тенге;
33) 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 869 тысяч тенге;
34) 473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" на 2008 тысяч тенге;";
пункт 14:
подпункты 3), 4), 6), 8), 13), 15), 16), 20), 22) изложить в новой редакции:
"3) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" 11561 тысяч тенге;
4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" 18153 тысяч тенге;
6) 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" 1041 тысяч тенге;
8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 12908 тысяч тенге;
13) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 11669 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 40353 тысяч тенге;
16) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 1967 тысяч тенге;
20) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 6625 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 4312 тысяч тенге;";
первый, второй абзацы подпункта 24) изложить в новой редакции:
"1) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения" 1019 тысяч тенге;
2) 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" 1522 тысяч тенге;";
первый абзац подпункта 25) изложить в новой редакции:
"1) 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 18310 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 26) следующего содержания:
"26) увеличить по бюджетным программам:
1) 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 10000 тысяч тенге;
2) 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 2437 тысяч тенге;

31) 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 74 мың теңгеге;
32) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 55 мың теңгеге;
33) 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 869 мың теңгеге;
34) 473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасы 2008 мың теңгеге;";
14 тармақ:
3), 4), 6), 8), 13), 15), 16), 20), 22) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 11561 мың теңге;
4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 18153 мың теңге;
6) 452-001 "Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1041 мың теңге;
8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 12908 мың теңге;
13) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 11669 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 40353 мың теңге;
16) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 1967 мың теңге;
20) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 6625 мың теңге;";
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 4312 мың теңге;
24) тармақшаның бірінші, екінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1019 мың теңге;
2) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1522 мың теңге;";
25) тармақшаның бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына 18310 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 26) тармақшамен толықтырылсын:
"26) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасына 10000 мың теңге;
2) 458-021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2437 мың теңге;

3) 451-004 "Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 4097 тысяч тенге;
4) 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1867 тысяч тенге;
5) 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 7894 тысяч тенге;
6) 467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" на 1500 тысяч тенге;
7) 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 5052 тысяч тенге;
8) 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 4268 тысяч тенге;
9) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 7000 тысяч тенге;
10) 456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 5000 тысяч тенге;
11) 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 2550 тысяч тенге;
12) 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" на 200 тысяч тенге;
13) 462-099 "Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов" на 44 тысяч тенге;
14) 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 1650 тысяч тенге;";
пункт 15 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 1140 тысяч тенге, увеличить программу 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 1140 тысяч тенге;
программу 464-040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" уменьшить на 588156 тысяч тенге, увеличить программы 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 534410 тысяч тенге, 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 53746 тысяч тенге;
программу 451-002 "Программа занятости" уменьшить на 11301 тысяч тенге, увеличить программу 123-026 "Обеспечение занятости населения на местном уровне" на 11301 тысяч тенге;

3) 451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасына 4097 мың теңге;
4) 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасына 1867 мың теңге;
5) 464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасына 7894 мың теңге;
6) 467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасына 1500 мың теңге;
7) 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасына 5052 мың теңге;
8) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасына 4268 мың теңге;
9) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 7000 мың теңге;
10) 456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 5000 мың теңге;
11) 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 2550 мың теңге;
12) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 200 мың теңге;
13) 462-099 "Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру" бағдарламасына 44 мың теңге;
14) 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1650 мың теңге;";
15 тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшасымен толықтырылсын:
"3) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 1140 мың теңгеге азайтылып, 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 1140 мың теңгеге көбейтілсін;
464-040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасы 588156 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 534410 мың теңгеге, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 53746 мың теңгеге көбейтілсін;
451-002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бағдарламасы 11301 мың теңгеге азайтылып, 123-026 "Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету" бағдарламасы 11301 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" уменьшить на 22189 тысяч тенге, увеличить программу 123-003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 21220 тысяч тенге, 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 969 тысяч тенге;";
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 93 тысяч тенге, увеличить программу 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 93 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 35 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 35 тысяч тенге;
программу 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" уменьшить на 533 тысяч тенге, 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 533 тысяч тенге;
программу 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" уменьшить на 140870 тысяч тенге, увеличить программу 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 140870 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 166 тысяч тенге, увеличить программу 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" на 166 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XХХІV сессии Казалинского
районного маслихата,
Секретарь Казалинского
районного маслихата Т.Борикулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ХXХІV сессии
Казалинского районного маслихата
От 5 августа 2014 года № 235
Приложение 1
к решению ХXVІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 165
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 22189 мың теңгеге азайтылып, 123-003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасы 21220 мың теңгеге, 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 969 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 93 мың теңгеге азайтылып, 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 93 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге көбейтілсін;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 533 мың теңгеге азайтылып, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 533 мың теңгеге көбейтілсін;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 140870 мың теңгеге азайтылып, 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы 140870 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 166 мың теңгеге азайтылып, 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" бағдарламасы 166 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXХІV
сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы: Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "5" тамыздағы кезектен тыс
ХХХІV сессиясының № 235 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "27" желтоқсандағы
ХХVІ сессиясының № 165 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

18575
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
216
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
114964
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
379197
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21220
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
286887
002
Программа занятости
18648
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қағарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23387
005
Государственная адресная социальная помощь
9941
006
Оказание жилищной помощи
9500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
93543
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қағарманы", почетных званий республики
496
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3335
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36604
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
74463
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16905
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11301
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
11301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58612
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53466
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2242
021
Капитальные расходы государственного органа
1016
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

18575
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
216
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
114964
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
379197
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21220
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
286887
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18648
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23387
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9941
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
93543
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
496
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3335
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36604
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
74463
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16905
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11301
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
11301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58612
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53466
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2242
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1016
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру