О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординой области от 20 октября 2014 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 октября 2014 года № 4782. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4573, опубликовано в районной газете "Казалы" от 18 января 2014 года в номерах 6-7) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 10017973 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1428839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20501 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8537167 тысяч тенге;
2) затраты – 10141829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58581 тенге;
приобретение финансовых активов – 58581 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353401 тысяч тенге.
пункт 13:
подпункты 3), 5), 7), 9), 14), 18), 23), 31) изложить в новой редакции:
"3) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 9072 тысяч тенге;
5) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 6600 тысяч тенге;
7) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 6053 тысяч тенге;
9) 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 294 тысяч тенге;
14) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 15314 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 250 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 4782 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4573 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10017973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1428839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8537167 мың теңге;
2) шығындар – 10141829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 170964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58581 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58581 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353401 мың теңге.
13 тармақ:
3), 5), 7), 9), 14), 18), 23), 31) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 9072 мың теңгеге;
5) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 6600 мың теңгеге;
7) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 6053 мың теңгеге;
9) 458-021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасы 294 мың теңгеге;
14) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 15314 мың теңгеге;

18) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 4970 тысяч тенге;
23) 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 5915 тысяч тенге;
31) 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 177 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47) следующего содержания:
"35) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" на 377 тысяч тенге;
36) 451-005 "Государственная адресная социальная помощь" на 80 тысяч тенге;
37) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 4370 тысяч тенге;
38) 451-009 "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики" на 149 тысяч тенге;
39) 451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" на 608 тысяч тенге;
40) 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 322 тысяч тенге;
41) 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 3332 тысяч тенге;
42) 458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" на 222 тысяч тенге;
43) 458-015 "Освещение улиц населенных пунктов" на 110 тысяч тенге;
44) 123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" на 140 тысяч тенге;
45) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 51 тысяч тенге;
46) 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 1567 тысяч тенге;
47) 458-040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 741 тысяч тенге;";
пункт 14:
подпункты 3), 4),6),14),15),17), 22) изложить в новой редакции:
"3) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 12871 тысяч тенге;
4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 21000 тысяч тенге;
6) 452-001 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" на 1205 тысяч тенге;

18) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 4970 мың теңгеге;
23) 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 5915 мың теңгеге;
31) 123-014 "Елді мекендерді сумен жабд ықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 177 мың теңгеге;";
мынадай мазмұндағы 35), 36), 37), 38), 39), 40), 41), 42), 43), 44), 45), 46), 47) тармақшаларымен толықтырылсын:
"35) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасы 377 мың теңгеге;
36) 451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы 80 мың теңгеге;
37) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 4370 мың теңгеге;
38) 451-009 "1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасы 149 мың теңгеге;
39) 451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасы 608 мың теңгеге;
40) 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 322 мың теңгеге;
41) 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 3332 мың теңгеге;
42) 458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 222 мың теңгеге;
43) 458-015 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" бағдарламасы 110 мың теңгеге;
44) 123-010 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу" бағдарламасы 140 мың теңгеге;
45) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы 51 мың теңгеге;
46) 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасы 1567 мың теңгеге;
47) 458-040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру" бағдарламасы 741 мың теңгеге;";
14 тармақ:
3), 4), 6), 14), 15), 17), 22) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 12871 мың теңге;
4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 21000 мың теңге;
6) 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1205 мың теңге;

14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 5547 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 40757 тысяч тенге;
17) 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 5523 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 4442 тысяч тенге;";
десятый абзац подпункта 24) изложить в новой редакции:
"10) 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 608 тысяч тенге;";
третий абзац подпункта 25) изложить в новой редакции:
"3) 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 603 тысяч тенге;";
третий, восьмой, четырнадцатый абзацы подпункта 26) изложить в новой редакции:
"3) 451-004 "Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан" на 6053 тысяч тенге;
8) 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 5913 тысяч тенге;
14) 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 2363 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 27) следующего содержания:
"27) увеличить по бюджетным программам:
1) 451-006 "Оказание жилищной помощи" на 4000 тысяч тенге;
2) 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 1635 тысяч тенге;
3) 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 248 тысяч тенге;";
пункт 15 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 329 тысяч тенге, увеличить программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 329 тысяч тенге,
программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" уменьшить на 30 тысяч тенге, увеличить программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 30 тысяч тенге;

14) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 5547 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 40757 мың теңге;
17) 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасына 5523 мың теңге;
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 4442 мың теңге;";
24) тармақшаның оныншы абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"10) 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 608 мың теңге;";
25) тармақшаның үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 603 мың теңге;";
26) тармақшаның үшінші, сегізінші, он төртінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) 451-004 "Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасына 6053 мың теңге;
8) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасына 5913 мың теңге;
14) 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2363 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 27) тармақшамен толықтырылсын:
"27) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 451-006 "Тұрғын үйге көмек көрсету" бағдарламасына 4000 мың теңге;
2) 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1635 мың теңге;
3) 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 248 мың теңге;";
15 тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 329 мың теңгеге азайтылып, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 329 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 30 мың теңгеге азайтылып, 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 30 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 4568 тысяч тенге, увеличить программу 464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)" на 4568 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 657 тысяч тенге, увеличить программу 123-006 "Поддержка культурно-досуговый работы на местном уровне" на 525 тысяч тенге, программу 455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" на 132 тысяч тенге;
программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 7955 тысяч тенге, увеличить программу 467-037 "Строительство и реконструкция объектов образования" на 7955 тысяч тенге;
программу 464-026 "Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" уменьшить на 2439 тысяч тенге, увеличить программу 123-027 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" на 2439 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XХХVІ сессии Казалинского
районного маслихата,
Секретарь Казалинского
районного маслихата Т. Борикулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ХXХVІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 20 октября 2014 года № 250
Приложение 1
к решению ХXVІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 165
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 4568 мың теңгеге азайтылып, 464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасы 4568 мың теңгеге көбейтілсін;
464 -003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 657 мың теңгеге азайтылып, 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" бағдарламасы 525 мың теңгеге, 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 132 мың теңгеге көбейтілсін;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 7955 мың теңгеге азайтылып, 467-037 "Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасы 7955 мың теңгеге көбейтілсін;
464-026 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу" бағдарламасы 2439 мың теңгеге азайтылып, 123-027 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" бағдарламасы 2439 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XXХVІ сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "20" қазандағы кезектен тыс
ХХХVI сессиясының № 250 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "27" желтоқсандағы
ХХVІ сессиясының № 165 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

23143
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
216
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
107009
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7955
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7955
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
376787
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21220
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
284304
002
Программа занятости
18648
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қағарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25343
005
Государственная адресная социальная помощь
9861
006
Оказание жилищной помощи
13500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
89173
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық Қағарманы", почетных званий республики
347
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2727
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36604
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
71131
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16905
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11301
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
11301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53961
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

23143
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
216
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
107009
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7955
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7955
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
376787
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21220
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
284304
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18648
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25343
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9861
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
89173
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
347
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2727
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36604
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
71131
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16905
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11301
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
11301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58785
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53961
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу