О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2014 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 января 2015 года № 4838. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 10232834,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1480629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38374 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8689660,1 тысяч тенге;
2) затраты – 10315997,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 129733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 166488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36755 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9620 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 9620 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -222516,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 222516,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.11.2015 № 357 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
2. Определить на 2015 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
социальный налог в областной бюджет – 10 процентов, в районный бюджет – 90 процентов.
3. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету района в нижеследующих размерах:
1) на образование 86003 тысяч тенге;
2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, созданных в период Второй Мировой войны, лицам, награжденных орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны 2117 тысяч тенге;
3) на социальную поддержку лицам, проработавших (прослуживших) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 59876 тысяч тенге;

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 қаңтарда № 4838 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10232834,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1480629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38374 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8689660,1 мың теңге;
2) шығындар – 10315997,3 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 129733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 166488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36755 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9620 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 9620 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -222516,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222516,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.11.2015 № 357 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2015 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 10 пайыз, аудандық бюджетке – 90 пайыз.
3. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беруге 86003 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, Екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке 2117 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарға әлеуметтік қолдауға 59876 мың теңге;

4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 17349 тысяч тенге;
5) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения 10868 мың теңге;
6) на социальную помощь для детей больных лейкозом и анемией 136 тысяч тенге;
7) на софинансирование по реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов 1805 тысяч тенге;
8) на содержание вновь вводимого объекта культуры 997 тысяч тенге;
9) на содержание спортивных школ в связи с их передачей на районный уровень 41343 тысяч тенге;
10) на развитие массового спорта 12543 тысяч тенге;
11) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 870735 тысяч тенге.
12) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов 5970 тысяч тенге;
13) Благоустройство парка "Женис" в кенте Айтеке би 35521,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299; 23.09.2015 № 348; 27.11.2015 № 357 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год за счет республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету района:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
4) на оказание социальной защиты и помощи населению;
5) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
6) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
7) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
8) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету района в нижеследующих размерах:
1) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).

4) өнірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 17349 мың теңге;
5) туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке 10868 мың теңге;
6) лейкоз және анемия ауруларымен ауыратын балаларға әлеуметтік көмекке 136 мың теңге;
7) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға қоса қаржыландыру 1805 мың теңге;
8) жаңадан іске қосылған мәдениет объектісін ұстауға 997 мың теңге;
9) спорт мектебінің ұстау шығындарын аудан деңгейіне берілуіне байланысты 41343 мың теңге;
10) бұқаралық спортты дамытуға 12543 мың теңге;
11) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 870735 мың теңге;
12) ветеринариялық пункттердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 5970 мың теңге;
13) Әйтеке би кентіндегі "Жеңіс" саябағын абаттандыру 35521,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299; 23.09.2015 № 348; 27.11.2015 № 357 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.
3-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджеттің есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға;
2) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
3) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
4) халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге;
5) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;
7) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға;
8) агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органының бөлімшесін ұстауға.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
4. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) алынып тасталды- Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).

2) на развитие транспортной инфраструктуры 173137 тысяч тенге;
3) исключен решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
4) на строительство полигона твердых бытовых отходов 21753 тысяч тенге;
5) на строительство скотомогильника 8778 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299; 23.09.2015 № 348; 27.11.2015 № 357 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год за счет республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые трансферты на развитие бюджету района:
1) на развитие коммунального хозяйства;
2) на развитие транспортной инфраструктуры;
3) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год за счет республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие бюджетные кредиты бюджету района:
1) для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 01.04.2015 № 299 (вступает в силу с 01.01.2015 и подлежит официальному опубликованию).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 33162 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год согласно приложения 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2015 год согласно приложения 5.
8. Утвердить индивидуальные планы финансирования администраторов бюджетных программ города, поселка, сельских округов на 2015-2017 годы согласно приложениям 6, 7, 8.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
XХХІХ сессии Казалинского
районного маслихата,
Секретарь Казалинского
районного маслихата Борикулаков Т.
Приложение 1
к решению ХXХІX сессии
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 266
Районный бюджет на 2015 год

2) көлік инфрақұрылымын дамытуға 173137 мың теңге;
3) алынып тасталды- Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
4) тұрмыстық қатты қалдықтар полигонының құрылысын cалуға 21753 мың теңге;
5) мал көміндісінің құрылысын салуға 8778 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299; 23.09.2015 № 348; 27.11.2015 № 357 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.
4-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджеттің есебінен төмендегідей нысаналы даму трансферттерінің қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
2) көлік инфрақұрылымды дамытуға;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
4) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
4-2. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет есебінен төмендегідей бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 01.04.2015 № 299 шешiмiмен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 33162 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2015-2017 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық
мәслихатының XXХІХ
сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы
хатшысы Т.Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы " 24 " желтоқсандағы
ХХXIX сессиясының №266 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28093
007
Оказание жилищной помощи
11410
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
446
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3283
010
Государственная адресная социальная помощь
144
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90639
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33665
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69429
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24636
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
313
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
24919
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29547
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29547
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3264
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1964
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3283
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3283
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
896680,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8018
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8018
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5213,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
149,5
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4664
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
467
Отдел строительства района (города областного значения)

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28093
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11410
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
446
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3283
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90639
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33665
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69429
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24636
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
313
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
24919
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29547
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29547
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3264
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1964
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3283
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3283
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
896680,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8018
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8018
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5213,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
149,5
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4664
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі