О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2014 года № 4612. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 7 февраля 2014 года N 176 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 164 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4592) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4577, опубликовано 25 января 2014 года в газете "Жалағаш жаршысы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 243 387 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 415 802 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 805 764 тысяч тенге;
2) затраты – 5 434 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 574 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 164 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -168 102 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 168 102 тысяч тенге;
поступление займов – 194 738 тысяч тенге;
погашение займов – 26 636 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 193 198 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3 и 1-4 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджет района на 2014 год дополнительно предусмотрены целевые текущие трансферты 301 095 тысяч тенге и целевые трансферты на развитие 39 465 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджет туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 29-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 4612 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы N 176 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4592 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4577 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінде 2014 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 243 387 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 415 802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 805 764 мың теңге;
2) шығындар – 5 434 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 574 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -168 102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 168 102 мың теңге;
қарыздар түсімі – 194 738 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 636 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 193 198 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3 және 1-4-тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне 301 095 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және 39 465 мың теңге нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін;

1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 17 февраля 2014 года N 52 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 15 января 2014 года N 3 "О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы" возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2013 год за счет средств республиканского бюджета 27 235 тысяч тенге и неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные за счет средств областного бюджета 1 871 тысяч тенге;
1-3. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2014 год согласно приложению 11;
1-4. Утвердить перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год подлежащих к сокращению согласно приложению 12.".
приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 11, 12 согласно приложениям 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХІХ сессии
Жалагашского районного
маслихата БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

1-2. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешімін іске асыру туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы N 52 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 27 235 мың теңге, облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1 871 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін;
1-3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімге 7, 8-қосымшаларға сәйкес 11, 12-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХІХ
сессиясының төрағасы Ә. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы К. СҮЛЕЙМЕНОВ

225923
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
224674
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
186791
002
Программа занятости
27875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
2778
006
Оказание жилищной помощи
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31105
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2050
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35031
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
36560
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
3840
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36706
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31231
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
587
021
Капитальные расходы государственного органа
3000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1177
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1177
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
832319
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4158
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

225923
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
224674
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
186791
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2778
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31105
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2050
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35031
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36560
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
3840
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36706
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31231
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
587
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1177
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1177
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
832319
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4158
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

9529
022
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
13
Прочие
27501
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27501
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27501
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" февраля 2014 года N 29-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-2
Расходы поселка, аульных округов в составе бюджета района на 2014 год
тыс. тенге
Порядковый номер
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе,
города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержания мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в
городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию
регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

9529
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
13
Басқалар
27501
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27501
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27501
2014 жылғы "21" ақпандағы N 29-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында кенттің, ауылдық округтердің шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

148471
Укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций
28600
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
100000
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" февраля 2014 года N 29-2
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

148471
Ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайту
28600
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
100000
2014 жылғы "21" ақпандағы N 29-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 7-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы

84132
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
28000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16667
Реконструкция системы теплоснабжения здания Дома культуры в населенном пункте Тан Жалагашского района
23964
Строительство сетей 10 кВ и 0,4 кВ населенного пункта Аксу Жалагашского района Кызылординской области
15501
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" февраля 2014 года N 29-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

84132
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
28000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
16667
Таң ауылы мәдениет үйі ғимаратының жылу жүйесін қайта жарақтандыру
23964
Ақсу ауылы 10 кв және 0,4 кв сетьтерінің құрылысы
15501
2014 жылғы "21" ақпандағы N 29-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 8-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы

166738
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
121801
Реализация Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
8194
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
34581
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2162
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" февраля 2014 года N 29-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" декабря 2013 года N 27-2
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

166738
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
121801
Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
8194
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
34581
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2162
2014 жылғы "21" ақпандағы N 29-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 7-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 11-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы

289348
Государственные услуги общего характера
31312
Аппарат маслихата района (города областного значения)
480
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
180
Капитальные расходы государственного органа
300
Аппарат акима района (города областного значения)
14549
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1749
Капитальные расходы государственного органа
12800
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10646
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3767
Капитальные расходы государственного органа
6879
Отдел финансов района (города областного значения)
3064
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
2684
Создание информационных систем
40
Капитальные расходы государственного органа
340
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
113
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
113
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
71789
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Социальная помощь и социальное обеспечение
18707
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2066
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3859
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа

289348
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
31312
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
480
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
180
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
14549
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1749
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12800
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
10646
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3767
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6879
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3064
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2684
Ақпараттық жүйелер құру
40
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
113
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
71789
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18707
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2066
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3859
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
38046
Отдел строительства района (города областного значения)
18223
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15665
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586
Развитие коммунального хозяйства
499
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
1473
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14023
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14023
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5800
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5800
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
23978
Поддержка культурно-досуговой работы
6569
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
7835
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3000
Функционирование районных (городских) библиотек
1267
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5721
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
601
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1520
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1380
Отдел строительства района (города областного значения)
500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
880
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
480
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
35427
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

3000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
38046
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18223
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15665
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
586
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
499
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1473
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14023
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
14023
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5800
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
5800
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
23978
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6569
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
7835
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3000
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1267
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5721
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
601
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1520
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1380
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
500
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
880
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
480
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
35427
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
5000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

304427
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
20898
Прочие
28871
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27982
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
481
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27501
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
100
Трансферты
32574
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
29106
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от "21" февраля 2014 года N 29-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от "25" декабря 2013 года N 27-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год подлежащих к сокращению
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего
96150
Государственные услуги общего характера
1270
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Образование
55846
Отдел образования района (города областного значения)
55846
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
578
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55268
Социальная помощь и социальное обеспечение
578
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
578
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
36722
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36722
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36722
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1156
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
578
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
578
Прочие
578
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
578

304427
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
20898
Басқалар
28871
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27982
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
481
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27501
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100
Трансферттер
32574
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
29106
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468
2014 жылғы "21" ақпандағы N 29-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 8-қосымша
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 12-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Барлығы
96150
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1270
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
1270
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1270
Бiлiм беру
55846
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
55846
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
55268
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
578
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
578
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
36722
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36722
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36722
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1156
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
578
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
578
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Басқалар
578
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
578
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578