О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского райнного маслихата от 25 декабря года № 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 27 ноября 2014 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 декабря 2014 года № 4810. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 21 ноября 2014 года № 231 “О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 164 “Об областном бюджете на 2014-2016 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4803) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 “О бюджете района на 2014-2016 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4577, опубликовано в газете “Жалагаш жаршысы” от 25 января 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 350 642 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 276 161 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 051 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 054 430 тысяч тенге;
2) затраты – 5 582 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 151 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 375 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-165 375 тысяч тенге;
поступление займов–194 738 тысяч тенге;
погашение займов–29 363 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств–234 660 тысяч тенге.”;
пункт 5-2 изложить в новой редакции:
“5-2. Учесть, что с целевых текущих трансфертов предусмотренных за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год сокращены 22 956 тысяч тенге.”;

"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 40-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 желтоқсанда № 4810 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 164 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 231 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4803 болып тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4577 болып тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2014 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 350 642 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 276 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 051 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 054 430 мың теңге;
2) шығындар – 5 582 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 168 151 мың теңге;
бюджеттік кредиттер- 194 738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 26 587 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 375 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –165 375 мың теңге;
қарыздар түсімі–194 738 мың теңге;
қарыздарды өтеу–29 363 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары–234 660 мың теңге.”;
5-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден 22 956 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;

дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
“6-3. Учесть что в бюджет района на 2014 год за счет средств областного бюджета дополнительно предусмотрены целевые трансферты на развитие в размере 45 000 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
“7-1. Учесть что с целевых текущих трансфертов предусмотренных за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год сокращены 5 642 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
“8-1. Учесть что с целевых трансфертов на развитие предусмотренных в бюджет района на 2014 год за счет средств республиканского бюджета сокращены 45 000 тысяч тенге.”.
приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель ХL сессии
Жалагашского районного
маслихата СЫЗДЫКОВ Б.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

мынадай мазмұндағы 6-3 тармақпен толықтырылсын:
“6-3. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 45 000 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
“7-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден 5 642 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
“8-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен берілген нысаналы даму трансферттерден 45 000 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық
мәслихатының ХL
сессиясының төрағасы Б.СЫЗДЫКОВ
Жалағаш аудандық
мәслихаттың хатшысы К.СУЛЕЙМЕНОВ

3916
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8635
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
168586
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1340
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1340
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
232296
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14091
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121973
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18010
005
Государственная адресная социальная помощь
2733
006
Оказание жилищной помощи
2836
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28815
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1619
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22954
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
46593
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4334
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28787
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
28787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37453
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32238
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

3916
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8635
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
168586
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1340
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1340
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
232296
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14091
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121973
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18010
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2836
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28815
009
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1619
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22954
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
46593
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4334
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
28787
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
28787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37453
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32238
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

335018
Материально-техническое оснащение организаций образования
14641
Выплата материальной помощи отдельным категориям граждан
12465
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально- уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
8824
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10535
Оснащение стоматологических кабинетов организаций образования
1690
Социальная помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения
606
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
903
Капитальный ремонт объектов социальной сферы
141236
Укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций
30317
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

335018
Білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
14641
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек төлеу
12465
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
8824
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
10535
Білім беру ұйымдарында стомотологиялық кабинеттерді жарақтандыру
1690
Туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек
606
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
903
Әлеуметтік нысандарды күрделі жөндеу
141236
Ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайту
30317
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу

99525
Внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ
5739
Установка современных высокоэффективных технологий очистки воды в школах
8537
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” ноября 2014 года №40-2
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

99525
Жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізу
5739
Қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын мектептерге орнату
8537
2014 жылғы “27” қарашадағы № 40-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы № 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

167877
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
73000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
58380
Реконструкция системы теплоснабжения здания Дома культуры в населенном пункте Тан Жалагашского района
21962
Строительство сетей 10 кВ и 0,4 кВ населенного пункта Аксу Жалагашского района Кызылординской области
14535
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” ноября 2014 года № 40-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

167877
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
73000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
58380
Таң ауылы мәдениет үйі ғимаратының жылу жүйесін қайта жарақтандыру
21962
Ақсу ауылы 10 кв және 0,4кв сетьтерінің құрылысы
14535
2014 жылғы “27” қарашадағы № 40-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы № 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

371248
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
197779
Реализация Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
6116
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
34581
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2162
Государственная адресная социальная помощь

371248
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
197779
Қазақстан Республикасының білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
6116
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбек- ақыны арттыру
34581
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2162
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек

1243
Государственные пособия для детей до 18 лет
7000
Выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
122367
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” ноября 2014 года № 40-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного

1243
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскер-лерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорын-дардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
122367
2014 жылғы “27” қарашадағы № 40-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша

маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
510453
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
350000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
150000
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

2013 жылғы “25” желтоқсандағы № 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
510453
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
350000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
150000
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту

10453
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” ноября 2014 года № 40-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2014 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
1076506
Государственные услуги общего характера
67315
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2032
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)

10453
2014 жылғы “27” қарашадағы № 40-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8- қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы № 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
11-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1076506
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
67315
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2032
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1732
Капитальные расходы государственного органа
300
Аппарат акима района (города областного значения)
28401
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
15251
Капитальные расходы государственного органа
13150
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29565
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13597
Капитальные расходы государственного органа
7991
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7977
Отдел финансов района (города областного значения)
4312
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
3832
Создание информационных систем
40
Капитальные расходы государственного органа
340
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
747
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
682
Капитальные расходы государственного органа
65
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
585899
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
496339
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
349314
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147025
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Общеобразовательное обучение
1679
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9606
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4986
Социальная помощь и социальное обеспечение
67578
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14341
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14341
Обеспечение занятости населения на местном уровне

1732
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
28401
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15251
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13150
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
29565
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13597
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7991
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7977
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4312
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3832
Ақпараттық жүйелер құру
40
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
747
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
682
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
585899
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
496339
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
349314
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
147025
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Жалпы бiлiм беру
1679
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9606
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4986
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
67578
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14341
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14341
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету

28875
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Государственные пособия для детей до 18 лет
4512
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1071
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2384
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
4644
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа
3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
54161
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
600
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
600
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Отдел строительства района (города областного значения)
18451
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17865
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586
Развитие коммунального хозяйства
311
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
9091
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23575
Освещение улиц населенных пунктов
5863
Обеспечение санитарии населенных пунктов
15137
Содержание мест захоронений и погребение безродных
115
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1632
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1632
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
139689
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
91370
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
91370
Поддержка культурно-досуговой работы
14481
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
8935
Отдел строительства района (города областного значения)
12000
Развитие объектов культуры
12000
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

28875
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4512
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1071
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2384
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4644
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
54161
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
600
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18451
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
17865
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
586
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
311
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9091
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
23575
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
5863
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
15137
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
115
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1632
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1632
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
139689
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
91370
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
91370
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
14481
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
8935
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12000
Мәдениет объектілерін дамыту
12000
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

5520
Функционирование районных (городских) библиотек
1776
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
300
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9123
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1880
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
259
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3140
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
194
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5966
Отдел строительства района (города областного значения)
4319
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4319
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1647
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
1247
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
37242
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9200
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
4200
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28042
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
18513
Прочие
33098
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5520
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1776
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9123
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1880
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
50
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
259
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3140
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
194
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5966
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4319
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4319
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1647
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1247
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
37242
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
9200
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Елді-мекендердің автомобиль жолдарын, көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
18513
Басқалар
33098
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

29527
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
701
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
29196
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
1912
Трансферты
75740
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
72272
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468
Погашение займов
128
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
128
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “27” ноября 2014 года № 40-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год подлежащих к сокращению
Наименование
Всего
(тысяч тенге)
Расходы
980231
Государственные услуги общего характера
7807
Аппарат акима района (города областного значения)
860
Капитальные расходы государственного органа
860
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
640
Отдел финансов района (города областного значения)
2827
Создание информационных систем
580
Капитальные расходы государственного органа
2449
Отдел строительства района (города областного значения)
2200
Развитие объектов государственных органов
2200
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно исполнительная деятельность
350
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
350
Образование
649860
Отдел образования района (города областного значения)
490935
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
346892
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
144043
Общеобразовательное обучение
15115
Дополнительное образование для детей
24240
Капитальные расходы государственного органа
634
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
1171
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1544
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

29527
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
701
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
29196
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1912
Трансферттер
75740
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
72272
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейле-рінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468
Қарыздарды өтеу
128
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
128
2014 жылғы “27” қарашадағы № 40-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9- қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы № 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылатын шығындар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
980231
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
7807
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
860
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
860
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
1270
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1270
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
640
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2827
Ақпараттық жүйелер құру
580
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2449
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2200
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2200
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
350
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
350
Бiлiм беру
649860
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
490935
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
346892
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
144043
Жалпы білім беру
15115
Балаларға қосымша бiлiм беру
24240
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
634
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
1171
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
1544
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу

5374
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
119942
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1603
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
117335
Поддержка культурно-досуговой работы
79613
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37722
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
557
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
229
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
218
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14742
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
628
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
578
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9574
Организация санитарного убоя больных животных
2100
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
974
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
930
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
930
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1210
Отдел строительства района (города областного значения)
1210
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1210
Транспорт и коммуникации
12034
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12034
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11988
Прочие
11527
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7166
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
7166
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2197
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2197
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)

5374
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
119942
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
1603
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
117335
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
79613
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37722
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
557
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
229
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
218
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14742
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
628
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
50
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9574
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2100
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
930
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
930
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1210
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1210
Көлік және коммуникация
12034
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12034
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11988
Басқалар
11527
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
7166
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдем-десу бойынша шараларды іске асыру
7166
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2197
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2197
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі