О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 05 мая 2014 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2014 года № 4672. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 28 декабря 2013 года N 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4579, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 1 февраля 2014 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9 478 724 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 010 075 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 768 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 734 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 412 147 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 9 855 695 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 154 543 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 181 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 212 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 531 514 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 531 514 тысяч тенге;
поступление займов – 181 755 тысяч тенге;
погашение займов – 27 212 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 971 тысяч тенге;";
Приложения 1, 4, указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
ХХХ сессии Жанакорганского
районного маслихата Н. КАЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1 к решению очередной ХХVІІ
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 декабря 2013 года N 181
Приложение 1 к решению очередной ХХХ
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 5 мая 2014 года N 202
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 202 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 4672 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 181 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4579 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2014 жылдың 1 ақпандағы нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 478 724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 010 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 768 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 734 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 412 147 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 9 855 695 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 3)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 154 543 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 181 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 212 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 4)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
аталған шешімнің 1-тармағының 5)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 531 514 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 6)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 531 514 мың теңге;";
қарыздар түсімі – 181 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 212 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 376 971;";
аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезекті
ХХХ сессиясының төрағасы Н. ҚАЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті XXVІІ сессиясының
N 181 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 мамырдағы
кезекті ХХХ сессиясының
N 202 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
27212
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27212
8
Используемые остатки бюджетных средств
376971
01
Остатки бюджетных средств
376971
1
Свободные остатки бюджетных средств
376971
01
Свободные остатки бюджетных средств
376971
Приложение 4 к решению очередной
XXVII сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 декабря 2013 года N 181
Приложение 2 к решению очередной XXX
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 5 мая 2014 года N 202
Распределение сумм, предусмотренных на 2014 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Всего
1
Жанакорганский п/а

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
27212
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27212
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
376971
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті XXVII сессиясының
N 181 шешіміне 4-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 мамырдағы
кезекті ХХХ сессиясының
N 202 шешіміне 2-қосымша
2014 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Барлығы
1
Жаңақорған к/ә