О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 06 июня 2014 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июня 2014 года № 4699. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4579, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 1 февраля 2014 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9478724 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2010075 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32768 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23734 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7412147 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 9855695 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 154543 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 181755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27212 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 531514 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование бюджета) - 531514 тысяч тенге;
поступление займов – 181 755 тысяч тенге;
погашение займов – 27 212 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 971 тысяч тенге;";
Приложения 1, 4, указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХХІ сессии Жанакорганского
районного маслихата Н. КАЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1 к решению внеочередной
ХХХІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 6 июня
2014 года № 211
Приложение 1 к решению очередной
ХХVІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 28 декабря
2013 года № 181
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 маусымдағы № 211 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 4699 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4579 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2014 жылдың 1 ақпандағы нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9478724 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2010075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32768 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23734 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7412147 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 9855695 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу – 154543 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 181755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27212 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 531514 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 531514 мың теңге;";
қарыздар түсімі – 181755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27212 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 376971;";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХІ сессиясының төрағасы Н. ҚАЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 маусымдағы
кезектен тыс XXХІ сессиясының
№ 211 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы кезекті
ХХVІІ сессиясының № 181 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
4Атауы
1.Кірістер

34570
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
161268
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36615
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4767
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63394
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19163
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19163
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38458
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1708
021
Капитальные расходы государственного органа
1000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1177
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1177
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1181114
1
Жилищное хозяйство
262718
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3055
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3055
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5746
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3820
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1626
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
300
464
Отдел образования района (города областного значения)
22800
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22800
467
Отдел строительства района (города областного значения)
231117
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
73784
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
157333
2
Коммунальное хозяйство

34570
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
161268
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36615
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4767
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63394
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19163
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19163
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43054
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38458
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1708
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1177
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1177
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1181114
1
Тұрғын үй шаруашылығы
262718
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3055
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3055
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5746
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3820
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1626
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22800
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
22800
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
231117
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
73784
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
157333
2
Коммуналдық шаруашылық

462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
181755
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
181755
Погашение бюджетных кредитов
27212
5
Погашение бюджетных кредитов
27212
01
Погашение бюджетных кредитов
27212
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
27212
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
27212
5. Дефицит бюджета (профицит)
-531514
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
531514
7
Поступления займов
181755
01
Внутренние государственные займы
181755
2
Договоры займа
181755
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
181755
16
Погашение займов
27212
1
Погашение займов
27212
452
Отдел финансов района (города областного значения)
27212
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27212
8
Используемые остатки бюджетных средств
376971
01
Остатки бюджетных средств
376971
1
Свободные остатки бюджетных средств
376971
01
Свободные остатки бюджетных средств
376971
Приложение 1 к решению внеочередной
ХХХІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 6 июня
2014 года № 211
Приложение 1 к решению очередной
ХХVІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 28 декабря
2013 года № 181
Распределение сумм, предусмотренных на 2014 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Всего
1
Жанакорганский п/а

462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
181755
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
181755
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-531514
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
531514
7
Қарыздар түсiмi
181755
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
181755
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
181755
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
181755
16
Қарыздарды өтеу
27212
1
Қарыздарды өтеу
27212
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
27212
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27212
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
376971
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 маусымдағы
кезектен тыс XХХІ сессиясының
№ 211 шешіміне 2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті ХХVІІ сессиясының
№ 181 шешіміне 4-қосымша
2014 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Барлығы
1
Жаңақорған к/ә