О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 188 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 23 июня 2014 года N 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 июня 2014 года N 4713. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06 января 2015 года N 03-11/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06.01.2015 N 03-11/02).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХV сессии Сырдарьинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 188 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2014 года № 4576, опубликовано в газете «Тіршілік тынысы» от 18 января 2014 года № 5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«доходы – 6244031 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 3297958 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 6966 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2936058 тысяч тенге»;
подпунт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«затраты – 6876097 тысяч тенге»;
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 162566 тысяч тенге»;
бюджетные кредиты – 181755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19189 тысяч тенге»;
подпункт 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«сальдо от операций с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0»;
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«дефицит бюджета – - 794632 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита бюджета – 794632 тысяч тенге;
поступление займов - 181755 тысяч тенге;
погашение займов – 19189 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 632066 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 238 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 маусымда N 4713 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 03-11/02 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 06.01.2015 N 03-11/02 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сырдария аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті ХХV сессиясының № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 4576 болып тіркелді, «Тіршілік тынысы» газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда № 5 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 6244031 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3297958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2936058 мың теңге»;
1–тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 6876097 мың теңге»;
1–тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредиттеу – 162566 мың теңге»;
бюджеттік кредиттер - 181755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 19189 мың теңге»;
1–тармақтың 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0»;
1–тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы – - 794632 мың теңге»;
1–тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру – 794632 мың теңге;
қарыздар түсімі - 181755 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 19189 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 632066 мың теңге.
Аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1–қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

1908
012
Капитальные расходы государственного органа
149
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
131786
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
790
467
Отдел строительства района (города областного значения)
72455
037
Строительство и реконструкция объектов образования
72455
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
244093
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15479
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15479
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
172296
002
Программа занятости
18438
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17951
005
Государственная адресная социальная помощь
5283
006
Оказание жилищной помощи
7570
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42870
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қағарманы», почетных званий республики
181
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2716
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20308
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22771
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19158
123
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31206
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2268
021
Капитальные расходы государственного органа
621
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

1908
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
149
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
131786
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
790
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
72455
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
72455
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
244093
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15479
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15479
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172296
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18438
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17951
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
5283
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7570
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42870
009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
181
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2716
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20308
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22771
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19158
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35983
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31206
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2268
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
621
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру