Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 19 мая 2014 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 июня 2014 года № 2444
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год по дневной форме обучения согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год по заочной форме обучения согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление финансов Мангистауской области» (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку специалистов.
3. Государственному учреждению «Управление образования Мангистауской области» (Жумашева Д.Н.):
обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год;
обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официального опубликования в информационно – правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
4. Государственному учреждению «Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области» (Уланова Ж.У.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2014-2015 учебном году.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель государственного учреждения
«Управление образования
Мангистауской области»
Жумашева Д.Н.
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Мангистауской области»
Бектубаев Р.Ф.
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области»
Калмуратова Г.М
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление индустриально-
инновационного развития
Мангистауской области»
Сагындыков Ж.О.
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление предпринимательства
и торговли Мангистауской области»
Улыкбанов Б.Ж.
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление финансов
Мангистауской области»
Альбекова М.Б.
19 мая 2014 г.
руководитель государственного учреждения
«Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области»
Уланова Ж.У.
19 мая 2014 г.
приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 мая 2014 года № 116

Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 116 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 маусымда № 2444 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бекiтiлсiн:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы.
2. «Маңғыстау облысының қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (М.Б. Әлібекова) мамандарды даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. «Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Д.Н. Жұмашева):
техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн;
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. «Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Ж.Ұ. Ұланова) 2014-2015 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Б.Г. Нұрғазиеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының
білім басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н. Жұмашева
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының
денсаулық сақтау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Р.Ф. Бектубаев
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының индустриялық-
инновациялық даму басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.О.Сағындықов
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының кәсіпкерлік
және сауда басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Ж.Ұлықбанов
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
19 мамыр 2014 ж.
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж.Ұ. Ұланова
19 мамыр 2014 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 19 мамыр
№ 116 қаулысына 1 қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год по дневной форме обучения
Код и название профессий и специальностей
Коли-
чество учащихся
Базовое образование
Язык обуче-
ния
Срок обучения
1. ГККП « Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий»
Управления образования Мангистауской области
1
0902000 Электроснабжение (по отраслям):

Күндізгі оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген коды мен аты Оқушы-
лар саны
База-
лық білі-
мі
Оқыту тілі Оқу мерзімі
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі» МКҚК
1
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):

090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101307 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110911 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
5
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
7
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
25
11 классов
9 классов
казахский
казахский
10 мес.
3 года 10 мес.
8
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
9
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140216 2 Машинист крана автомобильного
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого: 250
2. ГККП «Жетыбайский профессиональный колледж» Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050806 3 Менеджер по сервису
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):

090203 3 Техник–электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101307 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110911 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
5
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник - механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
7
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электронды есептеу машинасының операторы
130406 3 Компьютер құрылысына қызмет көрсететін технигі
25
25
11 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
10 ай
3 жыл 10 ай
8
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс - технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
9
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны: 250
2. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Жетыбай кәсіптік колледжі» МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру: 050806 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
2
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник - механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121103 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
1304000 Электрондық есептеу техникасы
және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):

130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого: 100
3. ГККП «Актауский технологический колледж сервиса» Управления образования Мангистауской области
1
0902000 Электроснабжение  (по отраслям):
090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении: 101307 3 Техник-механик
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:

130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны: 100
3. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» МКҚК
1
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090203 3 Техник – электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101307 3 Техник-механик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:

121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
4
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания: 122603 3 Технолог
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 6 мес.
3 года 6 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
6
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:
130706 3 Электромеханик линейных сооружений связи и абонентских устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого: 200
4. ГККП «Бейнеуский политехнический колледж».
Управления образования Мангистауской области
1
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:

121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
4
1226000 Технология және кәсіпорын тағамдарын өндіру өнеркәсібін ұйымдастыру:
122603 3 Технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
5
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютер құрылысына қызмет көрсететін технигі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
6
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1307000 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:
130706 3 Байланыстың желілік имараттары мен абоненттік құрылғылар электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны: 200
4. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Бейнеу политехникалық колледжі» МКҚК
1
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:

101307 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140905 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого: 150
5. ГККП «Специализированный технический колледж» Управления образования Мангистауской области
1
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):

101307 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130304 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130406 3 Компьютер құрылысына қызмет көрсететін технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
140905 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны 150
5. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Мамандырылған техникалық колледжі» МКҚК
1
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):

110901 2 Токарь
20
20
11 классов
11 классов
русский
русский
10 мес.
10 мес.
2
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111203 2 Слесарь-ремонтник
40
11 классов
русский
10 мес.
3
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
40
11 классов
русский
10 мес.
Итого: 120
6. ГККП «Мангистауский энергетический колледж» Управления образования Мангистауской области
1
0514000 Оценка (по отраслям и областям применения):
051401 3 Оценщик-эксперт
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудование предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности:

110901 2 Токарь
20
20
11 сынып
11 сынып
орысша
орысша
10 ай
10 ай
2
1112000 Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану:
111203 2 Жөндеуші-слесарь
40
11 сынып
орысша
10 ай
3
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
40
11 сынып
орысша
10 ай
Жиыны: 120
6. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
1
0514000 Бағалау (салалар және қолдану аясы бойынша):
051401 3 Бағалаушы-сарапшы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу:

080803 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
5
0902000 Электроснабжение (по отраслям): 090203 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
0906000 Теплоэнергетические, установки тепловых электрических станций:
090603 3 Техник-энергетик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
8
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
50
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахский
русский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.

080803 3 Техник -механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090203 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
0906000 Жылулық электрлік станцияларының жылуэнергетикалық қондырғылары:
090603 3 Техник-энергетик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
8
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
50
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай

2 года 10 мес.
9
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
10
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
Итого:
400
7. ГККП «Мангистауский политехнический колледж» Управления образования Мангистауской области
1
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:

2 жыл 10 ай
9
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130304 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
10
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны: 400
7. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:

151409 3 Эколог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
13
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
Итого: 550
8. ГККП «Мангистауский колледж искусств»
Управления образования Мангистауской области
1
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады:
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
3
3
19
8
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
казахский/
русский
казахский/
русский
казахский/
русский
казахский/
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
5
9 классов
казахский/
русский
3 года 10 мес.
3
0407000 Пение:
040701 3 Артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
3
3
11 классов
9 классов
казахский/
русский
казахский/

151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
13
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
550
8. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК
1
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы:
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер.
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр, ансамбль әртісі (жетекшісі)
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекшісі)
3
3
19
8
9 сынып
9 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша/ орысша
қазақша/ орысша
қазақша/ орысша
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
5
9 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
3
0407000 Ән салу:
040701 3 Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
040702 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен ұлттық әндер орындау әртісі
3
3
11 сынып
9 сынып
қазақша/
орысша
қазақша

2 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0408000 Хореографическое искусство:
040802 3 Артист ансамбля танца
10
9 классов
казахский/ русский
2 года 10 мес.
5
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
16
9 классов
казахский/ русский
3 года 10 мес.
Итого: 70
9. ГККП « Мангистауский технический колледж» Управления образования Мангистауской области
1
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
2
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого: 100
10. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
Управления образования Мангистауской области
1
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:

2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0408000 Хореография өнері:
040802 3 Би ансамблі әртісі
10
9 сынып
қазақша/
орысша
2 жыл 10 ай
5
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):
041201 3 Суретші
16
9 сынып
қазақша/ орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
70
9. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
1
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс технигі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
100
10. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
1
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:

050706 3 Менеджер по сервису
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
2
0510000 Делопроизводство и архивоведение:
051002 3 Делопроизводитель
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
4
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых:
070107 3 Техник-геолог
25
11 классов
казахский
2 года 8 мес.
5
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:

050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
2
0510000 Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану:
051002 3 Іс қағаздарын жүргізуші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Экономист-бухгалтер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
4
0701000 Геологиялық түсіру, пайдалы қазбалар кенорындарын іздеу және барлау:
070107 3 Техник-геолог
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 8 ай
5
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:

080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
7
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
8
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудование предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности
080803 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский

080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
7
0807000 Мұнай және газ өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
080703 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу:
080803 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша

3 года 10 мес.
9
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081907 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
10
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
11
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
12
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):

3 жыл 10 ай
9
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
10
0901000 Электр станциялар мен желілерінің электр жабдығы
(түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
11
0911000 Электр және электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша):
091101 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
12
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):

110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
13
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
14
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
15
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
16
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
17
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого: 425
11. ГКП на праве хозяйственного ведения « Мангистауский областной медицинский колледж» Управления здравоохранения Мангистауской области
1
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер(-ка)
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года 10 мес.
2 года 10 мес.
2
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
25
11 классов
казахский

110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
13
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
14
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
15
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
16
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
17
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
425
11. Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының
«Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы МКК
1
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбикесі
25
11 сынып
қазақша

2 года 10 мес.
3
0305000 Лабораторная диагностика:
030501 3 Медицинский лаборант
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого: 100
12. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж» Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
50
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
3
0105000 Начальное образование:
010502 3 Учитель информатики начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казахский
казахский
русский
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
3 года 10 мес.
4
0111000 Основное среднее образование:
011106 3 Учитель самопознания
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого: 175

2 жыл 10 ай
3
0305000 Лабороториялық диагностика:
030501 3 Лаборант-дәрігер
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
12. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру:
010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
4
0111000 Негізгі орта білім:
011106 3 Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
175

15. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
1
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям):
010402 3 Мастер производственного обучения, техник-технолог (всех наименований)
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
2
0201000 Правоведение:
020102 3 Юрисконсульт
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
3
0416000 Архитектура:
041603 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
4
0501000 Социальная работа:
050101 3 Специалист по социальной работе
25
9 классов
казахский

15. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша):
010402 3 Өнеркәсіптік оқыту шебері, техник-технолог (барлық аталымдар бойынша)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
2
0201000 Құқықтану:
020102 3 Кеңесші –заңгер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
0416000 Cәулет:
041603 3 Жобалаушы -техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
0501000 Әлеуметтік жұмыс:
050101 3 Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
25
9 сынып
қазақша

3 года 10 мес.
5
1104000 Электрорадиомонтаж морской техники:
110404 3 Электромеханик (судовой)
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
6
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120410 3 Техник-судоводитель
25
9 классов
русский
3 года 6 мес.
7
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
11 классов
казахский
казахский
3 года 6 мес.
2 года 6 мес.
8
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям):
151409 3 Эколог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого: 250
По области: 3740
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГКП – государственное коммунальное предприятие
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью
приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 19 мая 2014 года № 116
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год по заочной форме обучения
Код и название профессий и специальностей Коли-
чество уча-
щихся
Базовое образо-
вание
Язык обуче-
ния
Срок обучения
1. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
20
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
2
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
20
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого: 40
2. ГККП «Мангистауский колледж туризма»
Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания:
050806 3 Менеджер по сервису
20
11 классов
русс-
кий
2 года 6 мес.
Итого: 20
3. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы» Управления образования Мангистауской области
1
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист-бухгалтер
20
11 класс
казах-
ский
1 года 10 мес.
Итого: 20
4. ТОО «Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышпаева»
1
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140905 3 Техник-строитель
20
11 классов
казах-
ский
2 года 10 мес.
Итого: 20
5. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
12
0201000 Правоведение:
020102 3 Юрисконсульт
20
11 классов
казах-
ский
1 года 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
20
11 классов
казах-
ский
2 года 10 мес.
Итого: 40
6. Учреждение «Колледж «Кайнар»
1
0201000 Правоведение:
020102 3 Юрисконсульт
20
11 классов
казах-
ский
1 год 10 мес.
2
0513000 Маркетинг (по отраслям):
051305 3 Маркетолог
20
11 классов
казах-
ский

3 жыл 10 ай
5
1104000 Теңіз техникасының электрорадио монтажшысы:
110404 3 Электромеханик (кемедегі)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1204000 Cу көлікті пайдалану
(бейін бойынша):
120410 3 Кеме жүргізуші -техник
25
9 сынып
орысша
3 жыл 6 ай
7
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
1401213 Құрылыс - технигі
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 6 ай
2 жыл 6 ай
8
1514000 Экология и табиғат ресурстарын тиімді пайдалану (салалар бойынша):
151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
250
Облыс бойынша:
3740
Ескертпелер: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКК - Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
МКҚК - Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
ЖШС - Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 19 мамыр
№ 116 қаулысына 2 -қосымша
Сырттай оқу нысаны бойынша техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген коды мен аты Оқушылар саны Базалық білімі Оқыту тілі Оқу мерзімі
1. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
2
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
40
2. Маңғыстау облысының білім басқармасының
«Маңғыстау туризм колледжі» МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050806 3 Қызмет көрсетуші менеджер
20
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
20
3. Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
1
0518000 Есеп және аудит (салалар бойынша):
051803 3 Экономист-бухгалтер
20
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
Жиыны:
20
4. «М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі» ЖШС
1
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
140905 3 Техник - құрылысшы
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
20
5. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
1
0201000 Құқықтану:
020102 3 Кеңесші –заңгер
20
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
2
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник - механик
20
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
40
6.«Қайнар» колледжі» мекемесі
1
0201000 Құқықтану:
020102 3 Кеңесші –заңгер
20
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
2
0513000 Маркетинг (салалары бойынша):
051305 3 Маркетолог
20
11 сынып
қазақша