О внесении изменений в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 21 января 2014 года № 17/163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2014 года № 2350
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», а также представлением департамента юстиции Мангистауской области и протестом прокуратуры города Актау, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2327, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года № 208-209) следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 231 608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 655 686 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 013 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 627 562 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 924 347 тысяч тенге;
2) затраты – 16 231 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Пункт 3 настоящего решения на государственном языке изложить в новой редакции, текст решения на официальном языке оставить без изменения.
3. Руководителю аппарата городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование настоящего решения на интернет-ресурсе.

Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/152 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 17/163 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 2350 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, сондай-ақ Маңғыстау облысының әділет департаментінің ұсынысына және Ақтау қаласы прокуратурасының наразылығына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/152 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2327 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 208-209 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 231 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 655 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 627 562 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 924 347 мың теңге;
2) шығындар – 16 231 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Мемлекеттік тілдегі мәтіннің 3 тармағы мынадай мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
«3. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен, қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін».
Ресми тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын.
3. Қалалық мәслихат аппаратының басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның интернет-ресурста жариялануын қамтамасыз етсін.