О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 17 марта 2014 года № 18/176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2014 года № 2371
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/224 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2366 от 7 марта 2014 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2327, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года № 208-209) следующие изменения и дополнения:
Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 184 757,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 606 089,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 013 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 627 562 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 927 093 тысяч тенге;
2) затраты – 16 719 011,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 290 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 290 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 891 753,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 891 753,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 537 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 354 253,7 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. В пункте 2:

Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/152 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 наурыздағы № 18/176 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 2371 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 «Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 7 наурыздағы № 2366 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/152 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2327 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 208-209 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 184 757,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 606 089,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 627 562 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 927 093 мың теңге;
2) шығындар – 16 719 011,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 290 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 290 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 67 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 67 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 891 753,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 891 753,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 537 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 354 253,7 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2 тармақтағы:

в абзаце 2 цифру «21,4» заменить цифрой «20,8»;
в абзаце 3 цифру «20,4» заменить цифрой «20,8».
3. Пункт 4 дополнить абзацем 11 следующего содержания:
«2 746 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов».
4. Дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета на строительство жилья в сумме 3 537 500 тысяч тенге».
5. В пункте 6 цифру «151 575» заменить цифрой «20 000».
6. В пункте 7 приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
7. Руководителю аппарата городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» настоящего решения.
8. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (С.Кутепов).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата          М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
17 марта 2014 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 17 марта 2014 года № 18/176
Бюджет города Актау на 2014 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование

2 абзацтағы «21,4» саны «20,8» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы «20,4» саны «20,8» санымен ауыстырылсын;
3. 4 тармақ келесі мазмұндағы 11 абзацпен толықтырылсын:
«2 746 мың теңге - Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға».
4. Келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
«5-1. Облыстық бюджеттен тұрғын-үй құрылысына 3 537 500 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер 2014 жылға қалалық бюджетке қарастырылғаны ескерілсін».
5. 6 тармақтағы «151 575» саны «20 000» санымен ауыстырылсын.
6. 7 тармақтағы көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
7. Қалалық мәслихаттың аппараты басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Кутепов) жүктелсін.
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
2014 жыл 17 наурыз
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 17 наурыздағы
№ 18/176 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы