О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 09 июня 2014 года № 29/236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2014 года № 2455
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2329, опубликовано в газете "Жанаозен" от 22 января 2014 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1. доходы – 16 738 048 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 958 374 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 167 189 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 698 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 600 787 тысячи тенге;
2. затраты – 17 230 092 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4. сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 492 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492 045 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
3. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Орынбеков И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К.Жугенбаева
Секретарь городского
маслихата
С. Мынбай
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
Н. Гумарова

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 09 маусымдағы № 29/236 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 маусымда № 2455 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2329 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 4 "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 16 738 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 958 374 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 167 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 698 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 600 787 мың теңге;
2) шығындар – 17 230 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 492 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 492 045 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік, кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Байжанов Ғ.).
3. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И.Орынбеков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
К.Жүгенбаева
Қалалық Мәслихат
хатшысы
С. Мыңбай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

258 915
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 260
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 748
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 682
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 926
021
Капитальные расходы государственного органа
4 346
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
478
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
478
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 371 640
Аппарат акима села Тенге
1 138
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 138
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 138
Аппарат акима поселка Рахат
32 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 111
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
32 111
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 784 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
17 737
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
27 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538 861
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
77 276
017
Обеспечение санитарии населенных пунктов
555 661
025
Освещение улиц в населенных пунктах
122 290
030
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
442 077
031
Содержание мест захоронений и захоронение безродных

258 915
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 260
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 748
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 867
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 998
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 682
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 346
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
478
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
478
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 371 640
Теңге селосы әкімінің аппараты
1 138
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 138
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 138
Рахат кенті әкімінің аппараты
32 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 111
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
32 111
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 784 014
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
17 737
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
27 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
538 861
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
77 276
017
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
555 661
025
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
122 290
030
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
442 077
031
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу