О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283. Зарегестрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 08 января 2014 года № 2576
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567), Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 332 995 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 167 553 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64 037 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 248 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 038 157 тысяч тенге;
2) затраты – 16 436 452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 637 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2 637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 106 095 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 106 095 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14.12.2015 № 45/373(вводится в действие с 01.01.2015).
2. Установить на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет города в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 42,8 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 42,8 процентов.
Сноска.Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями  Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30.03.2015 № 37/302(вводится в действие с 01.01.2015); от 08.07.2015 № 39/316(вводится в действие с 01.01.2015); от 02.11.2015 № 44/359(вводится в действие с 01.01.2015); от 14.12.2015 № 45/373(вводится в действие с 01.01.2015).

2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 35/283 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 қаңтарда № 2576 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген) сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2015 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер – 16 332 995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 167 553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 63 248 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 038 157 мың теңге;
2) шығындар – 16 436 452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 637 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 106 095 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 095 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 14.12.2015 № 45/373 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға қала бюджетінің кірістерді бөлу нормативтері мына мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 42,8 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 42,8 пайыз.
Ескерту. 2 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 30.03.2015 № 37/302(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.07.2015 № 39/316(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2015 № 44/359 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2015 № 45/373 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты и кредиты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
на частичное субсидирование заработной платы в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на молодежную практику в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
на поддержку предпринимательства города Жанаозен;
на текущее обустройство моногородов;
на субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах;
на предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов;
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.07.2015 № 39/316(вводится в действие с 01.01.2015); с изменениями, внесенными решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 02.11.2015 № 44/359(вводится в действие с 01.01.2015).
3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне.

3. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде жалақыны ішінара субсидиялауға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде жастар практикасына;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға;
Жаңаөзен қаласы кәсіпкерлігін қолдауға;
моноқалаларды ағымдағы жайластыруға;
моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге;
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.07.2015 № 39/316 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы  Жаңаөзен қалалық мәслихатының 02.11.2015 № 44/359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.07.2015 № 39/316(вводится в действие с 01.01.2015).
3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 02.11.2015 № 44/359(вводится в действие с 01.01.2015).
4. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города:
на строительство и реконструкцию объектов образования;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие теплоэнергетической системы;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.07.2015 № 39/316(вводится в действие с 01.01.2015).
5. Предоставить право:
1) единовременную социальную помощь:
нуждающимся отдельным категориям граждан, на основании решения городского маслихата;
2) единовременную социальную помощь в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат:
ко дню праздника Наурыз (22 марта):
многодетным материям, награжденные подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня», награжденные орденами «Материнская слава» I, II степени в размере 2-х месячных расчетных показателей;
инвалиды I, II, III групп, дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
ко дню праздника единства народа Казахстана (1 мая):
инвалиды I, II, III групп, дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
ко дню аварии на Чернобыльской АЭС (26 апреля):
лицам, ставшие инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС - 60 месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах - 50 месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах - 20 месячных расчетных показателей;
ко Дню Победы (9 мая):
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере 50 000 теңге;
вдовам погибших войнам в годы Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак в размере 40 000 тенге;
труженикам тыла как награжденными орденами и медалями за самоотверженный труд, так и не награжденными в годы Великой Отечественной войны проработавшие (прослужившие) не менее 6-ти месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9-ое мая 1945 года в размере 10 000 тенге;
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 100 месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны - 60 месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны -50 месячных расчетных показателей;
родителям и не вступившие в повторный брак вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне - 40 месячных расчетных показателей;

Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.07.2015 № 39/316 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 02.11.2015 № 44/359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені екскерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.07.2015 № 39/316 шешімімен(01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Құқық беруге:
1) біржолғы әлеуметтік көмек:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына, қалалық мәслихаттың шешіміне сәйкес;
2) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелері мен атаулы күндер құрметіне біржолғы әлеуметтік көмек:
Наурыз мерекесі күніне (22 наурыз):
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған көп балалы аналар немесе бұрын «Батыр ана» атағын алған, I, II дәрежедегі «Ана даңқы» орденімен марапатталғандарға 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қазақстан халқының бірлігі мерекесі күніне (1 мамыр):
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Чернобыль АЭС-дағы апат күніне (26 сәуір):
Чернобыль АЭС-дағы апатты жою салдарынан мүгедек болған тұлғаларға - 60 айлық есептік көрсеткіш;
1986-1987 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апатты жоюға қатысушыларға - 50 айлық есептік көрсеткіш;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апатты жоюға қатысушыларға - 20 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Жеңіс күніне (9 мамыр):
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 100 айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға - 60 айлық есептік көрсеткіш;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға - 50 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердiң ата-аналарына және екiншi рет некеге тұрмаған жесірлеріне - 40 айлық есептік көрсеткіш;

лицам, награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лицам, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны– 40 месячных расчетных показателей;
идентифицированным участникам Великой Отечественной войны к другим категориям людей - 40 месячных расчетных показателей;
гражданам пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне в размере 20 000 тенге;
день защиты детей (1 июня):
дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
ко дню Конституции (30 августа):
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 8-ми месячных расчетных показателей;
лицам, которым назначены пенсий за особые заслуги перед Республикой Казахсан 60 месячных расчетных показателей;
лицам, которым было назначена персональная пенсия за особые заслуги перед Мангистауской областью в размере 36 месячных расчетных показателей;
инвалиды I, II, III групп, дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
ко дню пожилых людей (1 октября):
получателям социального государственного пособия по возрасту и пенсионерам по возрасту старшие 70 лет 2-х месячных расчетных показателей;
ко дню инвалидов (6 октября):
инвалиды I, II, III групп, дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
день Независимости (16 декабря):
Инвалиды I, II, III групп, дети-инвалиды до 16 лет и дети-инвалиды с 16-ти до 18-ти лет I, II, III групп в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
3) социальная помощь выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения и ежемесячной стипендий в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан;
4) социальную помощь детям инвалидам до 18-ти лет, обучающимся на дому ежемесячно в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
5) социальная помощь лицам, имеющих социально-значимые заболевания: онкологические, вписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организаций, заразившихся вирусом иммунодефицита, при отсутствии государственной пенсий, пособий, без учета доходов, в размере 26-ти месячных расчетных показателей;

Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға, сондай-ақ 1941 жылғы 22 маусым- 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен мараптталмаған адамдарға - 40 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарының адамдарына -40 айлық есептік көрсеткіш;
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккендер қатарына жататын азаматтарға 20 000 теңге көлемінде;
Балаларды қорғау күні (1 маусым):
16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Конституция күніне (30 тамыз):
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдем ақы алушыларға (балаларға) 8 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға 60 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Маңғыстау облысы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін дербес зейнетақы тағайындалған тұлғаларға 36 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қарттар күніне (1 қазан):
жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар және 70 жастан жоғары зейнеткерлерге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Мүгедектер күніне (6 қазан):
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Тәуелсіздік күні (16 желтоқсан):
I, II, III топтағы мүгедектер, 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар және 16-дан 18 жасқа дейінгі I, II, III топтағы мүгедек балаларға 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
3) жалпы білім беру мектептердің түлектеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқу ақысын және ай сайынғы шәкіртақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек;
4) 18 жасқа дейінгі үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
5) мемлекеттік зейнетақы, жәрдемақы берілмеген кезде әлеуметтік мәні бар аурулардың болуы: онкологиялық, мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шыққандарға, иммун тапшылығы вирусын жұқтырған тұлғаларға, табыстарын есепке алмай жылына бір рет 26 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;

6) социальную помощь лицам, пострадавшим вследствие стихийного бедствия или пожара, не позднее 6-ти месяцев с момента наступления трудной жизненной ситуации, без учета доходов, в размере 50-ти месячных расчетных показателей;
7) социальную помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах;
8) установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением  Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30.03.2015 № 37/302(вводится в действие с 01.01.2015).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 18 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.07.2015 № 39/316(вводится в действие с 01.01.2015).
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития на 2015 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2015 году, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе поселка, села, сельского округа на 2015 год, согласно приложению 6.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Байжанов Г.).
11. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Орынбекову И.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещения в информационно-правовой системе «Әділет».
12. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Утеев Е.
Секретарь городского маслихата          Мынбай С.
«СОГЛАСОВАНО»
И.о.руководителя государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
К. Сактаганова
24 декабря 2014 года.
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283
Городской бюджет на 2015 год

6) табиғи зілзаланың немесе өрттің салдарынан зиян келтірілген тұлғаларға табысы есепке алмай әлеуметтік көмек, өмірлік қиын жағдай туындаған кезден бастап 6 айдан кешіктірілмей жылына бір рет 50 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
7) ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмекке;
8) ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 5 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 30.03.2015 № 37/302 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Жергілікті атқарушы органның резерв қоры 18 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.07.2015 № 39/316 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2015 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік, кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Ғ. Байжанов).
11. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (И. Орынбеков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналасуын қамтамасыз етсін.
12. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е.Өтеев
Қалалық мәслихат хатшысы                С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
басшысының м.а.
Қ. Сақтағанова
24 желтоқсан 2014 жыл.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35/283 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет

20 206
003
Капитальные расходы государственного органа
450
122
Аппарат акима района (города областного значения)
131 805
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
127 870
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 935
Аппарат акима села Тенге
32 026
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 026
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 558
022
Капитальные расходы государственного органа
468
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
Аппарат акима села Кызылсай
36 790
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 790
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 886
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 904
Аппарат акима села Рахат
24 534
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 534
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 763
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
5 735
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 028
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 027
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
5 027
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 384
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 309
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 157
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 918
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
32 103
040
Развитие объектов государственных органов

20 206
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
131 805
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
127 870
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 935
Теңге ауылы әкімінің аппараты
32 026
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 026
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 558
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
468
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
36 790
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 790
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 886
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 904
Рахат ауылы әкімінің аппараты
24 534
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 534
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 534
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 763
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 735
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 028
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 027
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 027
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 384
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 309
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 157
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 918
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
32 103
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту

2 787
Аппарат акима села Кызылсай
41 538
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41 538
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
41 538
Аппарат акима поселка Рахат
2 457
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 457
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 457
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 076 984
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
433 851
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6 115
003
Общеобразовательное обучение
4 253 478
006
Дополнительное образование для детей
178 237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38 932
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
131 840
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 736
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 795
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
922 666
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
922 666
002
Программа занятости
356 609
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 418
005
Государственная адресная социальная помощь
17 478
006
Оказание жилищной помощи
3 376
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
419 199
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 457
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 747
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 604
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2 787
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
41 538
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41 538
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
41 538
Рахат кенті әкімінің аппараты
2 457
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 457
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 457
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 076 984
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
433 851
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6 115
003
Жалпы білім беру
4 253 478
006
Балаларға қосымша білім беру
178 237
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 932
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
131 840
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 736
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 795
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
922 666
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
922 666
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
356 609
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 418
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 478
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 376
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
419 199
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 457
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 747
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 604
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36 070
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов моногородах
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов моногородах
Приложение 5
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2015 году
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 24 декабря 2014 года № 35/283
Перечень бюджетных программ в разрезе поселка, села, сельского округа на 2015 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 02.11.2015 № 44/359(вводится в действие с 01.01.2015).
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13
Прочие
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
Аппарат акима села Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35/283 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджетті арқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 35/283 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға арналған әрбір кенттiң, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 02.11.2015 № 44/359 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ф.топ
Әкімші
Бағ
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
13
Басқалар
Теңге ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Рахат ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру