О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 15/164 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 15 сентября 2014 года № 22/225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 сентября 2014 года № 2504
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 5 сентября 2014 года № 19/292 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов за № 2494), Каркиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 15/164 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2341, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 28 января 2014 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям, в том числе бюджет на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 063 238 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 598 904 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –22 679 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 70 718 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 370 937 тысяч тенге.
2) затраты – 9 065 529 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 37 793 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 767 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 28 000 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 68 084 тысяч тенге; 6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 68 084 тысяч тенге;
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 17 767 тысяч тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 30 291 тенге.
Пункт 6 изложить в новой редакции:

Қарақия аудандық маслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/164 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 22/225 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қыркүйекте № 2504 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 19/292 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2494 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/164 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2341 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 28 қантарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 063 238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 598 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 679 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 718 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 370 937 мың теңге.
2) шығындар – 9 065 529 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 793 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 767 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 28 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 68 084 мың теңге. 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68 084 мың теңге;
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге; қарыздарды өтеу – 17 767 мың теңге; бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 291 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«6. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 3529 тысяч тенге.».
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     Е. Есенкосов
Секретарь районного
маслихата                               А.Мееров
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Каракиянского районного
отдела экономики и финансов»
Абдикаликова Алия Жумабаевна

«6. Аудан бюджетінде 2014 жылға жергілікті атқарушы органның 3529 мың теңге сомасында резерві қаралғандығы ескерілсін.».
Көрсетілген шешіммен бекітілген 14 қосымшалар осы шешімнің 1,  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
1. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е. Есенқосов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                 А. Мееров
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы

1 285
003
Общеобразовательное обучение
1 675 489
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31 404
006
Дополнительное образование для детей
82 771
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 400
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
6 197
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 128
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 150
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 504
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 016 714
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 016 714
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
357 076
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
356 936
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 639
002
Программа занятости
62 850
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 372
005
Государственная адресная социальная помощь
36 649
006
Оказание жилищной помощи
7 542
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
174 837
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 556
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
617
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 359
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 285
003
Жалпы білім беру
1 675 489
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31 404
006
Балаларға қосымша білім беру
82 771
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3 400
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
6 197
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 128
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 150
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-ин
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
53 504
115
Жергілікті атқарушы орган резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 016 714
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 016 714
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
357 076
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
356 936
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 639
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62 850
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 372
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 649
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 542
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
174 837
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 556
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
617
012
Ақпараттық жүйелер құру
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 359
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 561
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету