О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 17 января 2014 года № 18/122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 февраля 2014 года № 2358
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2331, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 15 января 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в разделе «Затраты» приложения 1 утвержденного указанным решением:
администратора бюджетных программ 459 функциональная группа 1 дополнить строкой следующего содержания:
«003 Проведение оценки в целях налогообложения 264»;
в программе 011 «Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность» администратор бюджетных программ 459 функциональная группа 1 цифры «1231» заменить цифрами «3467»;
в программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)» администратор бюджетных программ 459 функциональная группа 1 цифры «27423» заменить цифрами «24923»;
программу 011 администратор бюджетных программ 123 функциональная группа 7 дополнить строками следующего содержания:
«Аппарат акима города Форт-Шевченко 19000»;
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов 19000»;
«Аппарат акима села Баутино 3399»;
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов 3399»;
«Аппарат акима села Кызылозен 2399»;
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов 2399»;
в администраторе бюджетных программ 458 функциональная группа 7 цифры «197905» заменить цифрами «173107»;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 18/122 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 ақпанда № 2358 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2331 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген 1 қосымшаның «Шығындар» бөлімінде:
1 функционалдық топ 459 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«003 Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу 264»;
1 функционалдық топ 459 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 011 «Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату» бағдарламасындағы «1231» деген сандар «3467» деген сандармен ауыстырылсын;
1 функционалдық топ 459 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 001 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бағдарламасындағы «27423»деген сандар «24923» деген сандармен ауыстырылсын;
7 функционалдық топ 123 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 011 бағдарламасы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«Форт-Шевченко қаласының әкімінің аппараты 19000»;
«Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 19000»;
«Баутин ауылы әкімінің аппараты 3399»;
«Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 3399»;
«Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты 2399»;
«Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 2399»;
7 функционалдық топ 458 бюджеттік бағдарламалар әкімшісіндегі «197905» деген сандар «173107» деген сандармен ауыстырылсын;

в программе 018 «Благоустройство и озеленение населенных пунктов» администратор бюджетных программ 458 функциональная группа 7 цифры «73424» заменить цифрами «48626»;
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии:                    А.Набиев
Секретарь
районного маслихата:                    А.Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»
Толеген Жанаргул

7 функционалдық топ 458 бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 018 «Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру» бағдарламасындағы «73424» деген сандар «48626» деген сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        А. Нәбиев
Аудандық
мәслихат хатшысы:                       А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Жанаргүл Төлеген