О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 10 февраля 2014 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 февраля 2014 года № 4428. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26 февраля 2015 года № 66)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26.02.2015 № 66).
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4370, опубликовано 16 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 128130383,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5944978,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 143714,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13491,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 122028199,7 тысячи тенге;
2) затраты – 127750611,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1073448,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2375007,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1301559,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 766360,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 766360,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1460035,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1460035,6 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 256901,0 тысячи тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 136294,7 тысячи тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 120606,3 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 57974,3 тысяч тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";

Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы № 244 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 ақпанда № 4428 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 66 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 26.02.2015 № 66 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104106-баптарына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4370 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128130383,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5944978,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 143714,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13491,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 122028199,7 мың теңге;
2) шығындар – 127750611,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1073448,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2375007,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1301559,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 766360,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 766360,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1460035,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1460035,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 256901,0 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 136294,7 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 120606,3 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 57974,3 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";

приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Т. Булгацевич
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________________ Г. Кисленкова
Приложение 1
к решению маслихата

көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Т. Булгацевич
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

47 374,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 112 693,0
4
Поликлиники
12 445 329,0
253
Управление здравоохранения области
12 445 329,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
554 829,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
414 419,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 218 005,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
258 076,0
5
Другие виды медицинской помощи
707 302,0
253
Управление здравоохранения области
707 302,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
649 400,0
029
Областные базы спецмедснабжения
57 902,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 266 318,0
253
Управление здравоохранения области
1 898 824,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
117 410,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
190 360,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
91 902,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
11 929,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
23 281,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 500,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 462 442,0
271
Управление строительства области
1 367 494,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
779 448,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
588 046,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 206 807,0
1
Социальное обеспечение
2 607 073,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 655 201,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
550 306,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

47 374,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 112 693,0
0
4
Емханалар
12 445 329,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 445 329,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
554 829,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
414 419,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 218 005,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
258 076,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
707 302,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
707 302,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
649 400,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
57 902,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 266 318,0
0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 898 824,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 410,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
190 360,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
91 902,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
11 929,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
23 281,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 500,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 462 442,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 367 494,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
779 448,0
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
588 046,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 206 807,0
0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 607 073,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 655 201,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
550 306,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

729 751,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
121 701,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 443,0
261
Управление образования области
951 872,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
913 385,0
037
Социальная реабилитация
38 487,0
2
Социальная помощь
281 759,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
281 759,0
003
Социальная поддержка инвалидов
281 759,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
317 975,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
241 336,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
150 676,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
61 378,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 205,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 577,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000,0
263
Управление внутренней политики области
36 573,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
40 066,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
40 066,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 866 364,4
1
Жилищное хозяйство
4 119 560,0
261
Управление образования области
214 399,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
201 156,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 243,0
262
Управление культуры области
80 139,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

729 751,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
121 701,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
253 443,0
261
Облыстың білім басқармасы
951 872,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
913 385,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38 487,0
2
Әлеуметтiк көмек
281 759,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
281 759,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
281 759,0
0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
317 975,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
241 336,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 676,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 378,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 205,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 577,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
40 066,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40 066,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 866 364,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 119 560,0
261
Облыстың білім басқармасы
214 399,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
201 156,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 243,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
80 139,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

119 193,0
002
Поддержка семеноводства
367 549,0
003
Капитальные расходы государственного органа
800,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
948 253,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 601 161,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 179,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 735,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 717 468,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
32 100,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4 065 130,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 041,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 546,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 340 715,0
2
Водное хозяйство
451 999,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
451 999,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
451 999,0
3
Лесное хозяйство
640 638,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
640 638,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
626 552,0
006
Охрана животного мира
14 086,0
5
Охрана окружающей среды
126 126,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
126 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
65 124,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
60 002,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
6
Земельные отношения
44 102,0
251
Управление земельных отношений области
44 102,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

119 193,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
367 549,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
948 253,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 601 161,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 179,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 735,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
4 717 468,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
32 100,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4 065 130,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 041,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 546,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 340 715,0
2
Су шаруашылығы
451 999,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
451 999,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
451 999,0
3
Орман шаруашылығы
640 638,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
640 638,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
626 552,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
14 086,0
1
5
Қоршаған ортаны қорғау
126 126,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
126 126,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 124,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
60 002,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
6
Жер қатынастары
44 102,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
44 102,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

96 454,7
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 074 430,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 663,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
466 291,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 380 314,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
78 662,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 099 691,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 099 691,0
269
Управление по делам религий области
39 465,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
15 835,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
740,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 390,0
271
Управление строительства области
1 148 781,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
299 334,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
849 447,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 298 163,2
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
848 626,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
151,2
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 231 172,0
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
218 214,0
14
Обслуживание долга
2,0
1
Обслуживание долга
2,0

96 454,7
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 074 430,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 663,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
466 291,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 380 314,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000,0
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
78 662,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 099 691,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 099 691,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
39 465,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 835,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
740,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 390,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 148 781,0
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
299 334,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
849 447,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 298 163,2
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
848 626,0
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
151,2
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 231 172,0
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
218 214,0
14
Борышқа қызмет көрсету
2,0
1
Борышқа қызмет көрсету
2,0