О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 26 апреля 2014 года № 176 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата Костанайской области от 8 июля 2014 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2014 года № 4951. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17 июля 2015 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17.07.2015 № 307 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и приказом министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 26 апреля 2014 года № 176 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4771, опубликовано 18 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в Регламенте государственной услуги "Выдача архивных справок", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 9:
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) работник ЦОНа подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь (1 (один) календарный день);";
дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) услугодатель подготавливает архивные справки и передает их через курьерскую или иную уполномоченную на это связь в ЦОН (13 (тринадцать) календарных дней);";
абзац третий подпункта 1) пункта 9 изложить в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги представлен в приложении 4 к настоящему Регламенту.";

"Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" әкімдіктің 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 176 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 323 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 4951 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 17.07.2015 № 307 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 176 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4771 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
9-тармақтың:
4)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) ХҚО-ның қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және курьерлік немесе басқа өкілетті байланыс арқылы көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (күнтізбелік 1 (бір) күн);";
мынадай мазмұндағы 4-1)-тармақшасымен толықтырылсын:
"4-1) көрсетілетін қызметті беруші мұрағаттық анықтамаларды дайындайды және оларды курьерлік немесе басқа да өкілетті байланыс арқылы ХҚО-на тапсырады (күнтізбелік 13 (он үш) күн);";
9-тармақтың 1)-тармақшасының үшінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"Өтініш дұрыс және толық толтырылса және құжаттар топтамасы толық ұсынылса ХҚО-ның қызметкері өтінішті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламентке 4-қосымшада ұсынылған.";

приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области                       Н. Садуакасов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 8 июля 2014 года № 323
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Диаграмма функционального взаимодействия
информационных систем, задействованных
в оказании государственной услуги через ЦОН
Приложение 2
к постановлению акимата
от 8 июля 2014 года № 323
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача архивных справок"
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Условные обозначения:

осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі                            Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 323 қаулысына 1-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
ХҚО арқылы мемлекеттік қызмет
көрсетуде тартылған ақпараттық жүйелердің
функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Әкімдіктің
2014 жылғы 8 шілдедегі
№ 323 қаулысына 2-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: