О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 30 апреля 2014 года № 183 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 августа 2014 года № 4998. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 183 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4784, опубликовано 21 июня 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменение и дополнения:
в регламенте государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования", утвержденном вышеуказанным постановлением:
часть вторую пункта 7 изложить в новой редакции:
"Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к настоящему регламенту.";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 2 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 3 к настоящему регламенту.";

Әкімдіктің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 183 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 336 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 4998 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 183 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4784 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7-тармақтың екінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок-схемасы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.";
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
"11. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.";

дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 3 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                  Н. Садуакасов
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 14 июля 2014 года
№ 336
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на реконструкцию
(перепланировку, переоборудование)
помещений (отдельных частей) существующих
зданий, не связанных с изменением
несущих и ограждающих конструкций,
инженерных систем и оборудования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Условные обозначения
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области
от 14 июля 2014 года
№ 336
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки по определению адреса
объектов недвижимости на территории
Республики Казахстан"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан"
,
Условные обозначения
Приложение 3
к постановлению акимата
Костанайской области
от 14 июля 2014 года
№ 336
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания"
Условные обозначения

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                   Н. Садуақасов
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ 336 қаулысына
1-қосымша
"Тіреу және қоршау конструкцияларын,
инженерлік жүйелер мен жабдықтарды
өзгертуге байланысты емес
қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын
(жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға
(қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға)
шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ 336 қаулысына
2-қосымша
"Қазақстан Республикасының аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын
айқындау бойынша анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ 336 қаулысына
3-қосымша
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер