Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора поверхностных вод на пруду в русле реки Кундузды для железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе
Постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2014 года № 437. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 октября 2014 года № 5111. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зону санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора поверхностных вод на пруду в русле реки Кундузды для железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 2 сентября 2014 года
№ 437
Зона санитарной охраны хозяйственно–питьевого
водозабора поверхностных вод на пруду в русле реки Кундузды
для железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
Средне-многолетний меженный урез воды
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Пруд на реке Кундузды
Протяженность по длине – 200 метров вверх по течению от водозабора и 100 метров вниз по течению от водозабора.
Протяженность по ширине – 100 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу
16,147 гектара
Протяженность по длине – 14400 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора Протяженность по ширине – 500 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
2950 гектар
Протяженность по длине – 16900 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора. Протяженность по ширине – 3000 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
6565 гектар

Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасы үшін Құндызды өзені арнасындағы тоғанда жер үсті суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 437 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қазанда № 5111 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасы үшін Құндызды өзені арнасындағы тоғанда жер үсті суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 437 қаулысына қосымша
Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасы
үшін Құндызды өзені арнасындағы тоғанда жер үсті суларының
шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
Орташа көп жылдық судың сабалық кемері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Құндызды өзеніндегі тоған
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 200 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 100 метр.
Ені бойынша қашықтығы – оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 100 метр
16,147 гектар
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 14400 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр.
Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның саласынан оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 500 метр
2950 гектар
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 16900 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр.
Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен– 3000 метр
6565 гектар

205,6 метра
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зона санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора поверхностных вод (пруд на реке Кундузды) на железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу – Қостанай").

205,6 метр
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы "Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасындағы жер үсті суларының (Құндызды өзеніндегі тоған) шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Теміржолсу - Қостанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).