Әкімдіктің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 296 "Субсидияланатын гербицид түрлерін, субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 471 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қазанда № 5115 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 629 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 22.12.2014 № 629 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении дополнений в постановление акимата от 30 июня 2014 года № 296 "Об установлении видов субсидируемых гербицидов, норм субсидий"
Постановление акимата Костанайской области от 25 сентября 2014 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 октября 2014 года № 5115. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 22 декабря 2014 года № 629
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 22.12.2014 № 629 (вводится в действие со дня подписания).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 573 қаулысымен бекітілген өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларының 8-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 573 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 296 "Субсидияланатын гербицид түрлерін, субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4931 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының "Ағымдағы жылы және өткен жылдың төртінші тоқсанында шығындарды ішінара өтеуге субсидия алмаған, гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтер түрлері мен 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялардың нормалары" деген қосымшасы мынадай мазмұндағы 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 тармақтармен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 30 июня 2014 года № 296 "Об установлении видов субсидируемых гербицидов, норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4931, опубликовано 16 июля 2014 года в газете "Қостанай таңы") следующие дополнения:
приложение "Виды и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов в текущем году и не получившие субсидии для частичного возмещения затрат в четвертом квартале предыдущего года" к вышеуказанному постановлению дополнить пунктами 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 следующего содержания:
"