Об установлении зон санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно-питьевого водозабора на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе
Постановление акимата Костанайской области от 19 сентября 2014 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2014 года № 5126. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно–питьевого водозабора на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 19 сентября 2014 года № 460
Зоны санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно–питьевого водозабора на
Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина № 1э
Радиус –
30 метров
0,3 гектара
вокруг скважины
Радиус –
123 метра
4,7 гектара
Радиус –
870 метров
238 гектар
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно–питьевого водозабора на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Рамазан–Карасу").

Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 460 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда № 5126 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 460 қаулысына қосымша
Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде
Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1 э ұңғыма
Радиусі –30 метр
Ұңғыманың айналасында 0,3 гектар
Радиусі – 123 метр
4,7 гектар
Радиусі – 870 метр
238 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары "Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Рамазан-Қарасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).