Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства
Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2014 года № 537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5192. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства";
3) "Субсидирование развития племенного животноводства".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года № 537
Регламент государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
I. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами Костанайской области, районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата осуществляется:
1) филиалом Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Костанайской области (далее - ЦОН)
2) веб-порталом "электронного правительства" www.e.gov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - справка о наличии личного подсобного хозяйства
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (далее – Стандарт), (далее – пакет документов).

Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 537 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5192 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16- бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру";
2) "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
3) Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                      Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 537 қаулысымен бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы
анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1."Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қостанай облысының, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және нәтижелерін беру:
1) "Қостанай облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы (бұдан әрі – ХҚО);
2) "электрондық үкіметтің" веб-порталы www.e.gov.kz (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен бекітілген "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" (бұдан әрі-Стандарт) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының  9-тармағында көрсетілген өтінім және құжаттар топтамасы (бұдан әрі-құжаттар топтамасы) болып табылады.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) ответственный сотрудник услугодателя принимает пакет документов, регистрирует в журнале и оформляет проект результата оказания государственной услуги– не более 5 минут;
Результат процедуры (действия) - проект результата оказания государственной услуги.
2) руководитель услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги – не более 2 минут;
Результат процедуры (действия) – подписанный результат оказания государственной услуги.
3) ответственный сотрудник услугодателя выдает результат оказания государственной услуги – не более 3 минут;
Результат процедуры (действия) – выдача результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
6. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники):
1) ответственный сотрудник услугодателя;
2) руководитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный сотрудник услугодателя принимает представленный пакет документов, регистрирует в журнале, оформляет проект результата оказания государственной услуги и передает его на подписание руководителю услугодателя - не более 5 минут;
2) руководитель услугодателя, подписав проект результата оказания государственной услуги, передает его ответственному сотруднику услугодателя – не более 2 минут;
3) ответственный сотрудник услугодателя направляет результат оказания государственной услуги через ЦОН или на портал - не более 3 минут.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с
центром обслуживания населения и (или) иными
услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
8. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) работник ЦОНа принимает и рассматривает пакет документов, представленных услугополучателем, не более 5 минут;
2) работник ЦОНа регистрирует пакет документов и выдает услугополучателю расписку с указанием даты регистрации и даты получения государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы, не более 5 минут;

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
1) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасын қабылдайды, журналға тіркейді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын рәсімдейді– 5 минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы.
2) Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды – 2 минуттан артық емес;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсетудің қол қойылған нәтижесі.
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді - 3 минуттан артық емес;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне мынадай құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер):
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдайды, журналға тіркейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын рәсімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді – 5 минуттан артық емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне береді – 2 минуттан артық емес;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚО немесе порталға жібереді – 3 минуттан артық емес.
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс қимылдың (рәсімнің) өтуінің блок – схемасы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен
және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. ХҚО-на үндеу тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өндеу ұзақтығы:
1) ХҚО қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдайды және тексереді, 5 минуттан артық емес;
2) ХҚО қызметкері құжаттар топтамасын тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға құжатты қабылдаған адамның тегі және аты-жөні, мемлекеттік қызметті алу мерзімі және тіркелген мерзімі көрсетілген қолхатты береді, 5 минуттан артық емес;

3) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан, не более 5 минут;
4) работник ЦОНа в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает результат оказания государственной услуги, не более 5 минут.
9. Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугополучателя и услугодателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством индивидуального идентификационного номера, ЭЦП;
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление документов, указанных в пункте 9 Стандарта;
3) удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя;
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугодателем;
5) получение услугополучателем уведомления о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги через портал в "личном кабинете" услугополучателя;
6) направление услугодателем в "личный кабинет" услугополучателя результата оказания государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП;
7) получение услугополучателем результата оказания государственной услуги через портал в "личном кабинете" услугополучателя;
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН и портал, указана в приложении 2 к Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 3 к Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Блок-схема прохождения каждого действия
(процедуры) с указанием длительности
каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Диаграмма функционального взаимодействия
информационных систем, задействованных
в оказании государственных услуг через портал
Диаграмма функционального взаимодействия
в процессе оказании государственной услуги
через центр обслуживания населения
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Выдача справок
о наличии личного подсобного хозяйства"
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года № 537
Регламент  государственной услуги
"Субсидирование повышения продуктивности
и качества продукции животноводства"

3) ХҚО қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, пайдалануға жазбаша келісім алады, 5 минуттан артық емес;
4) ХҚО қызметкері тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді, 5 минуттан артық емес;
9. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілген қызмет беруші мен көрсетілген қызмет алушының жүгіну және рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігі тәртібі:
1) көрсетілетін қызметті алушы тіркеуді (авторизациялау) жекеше сәйкестендіру нөмірі, ЭЦҚ арқылы порталда жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушының электронды мемлекеттік қызметін тандауы, электронды өтініштің жолын толтыру және Стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қоса берілуі,
3) көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ арқылы электронды мемлекеттік қызметін көрсету үшін электронды сұрау салу куәлігі;
4) көрсетілетін қызметті берушіге электронды сұрау салуды (тексеру, тіркеу) өндеу;
5) көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинет" порталы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі және электронды сұрау салу мәртебесі туралы хабарламаны көрсетілетін қызметті алушымен алу;
6) көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінен" ЭЦҚ қол қойылған электронды құжат түріндегі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушімен жіберу;
7) көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушымен алу;
ХҚО және портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуде іске қосылған ақпараттық жүйенің функционалды өзара әрекеттесу диаграммасы  Регламенттің 2- қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы Регламенттің 3- қосымшасында көрсетілген.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет Регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдардың) ұзақтығын
көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың (рәсімнің)
өту блок – схемасы
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет
көрсетуінде іс-әрекеттенген, ақпараттық
жүйенің функционалды әрекеттесу диаграммасы
Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы
мемлекеттік қызмет көрсету жүрісіндегі
функционалды әрекеттесу диаграммасы
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 3–қосымша
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызметті көрсету бизнес-процесінің
анықтамасы
Әкімдіктің
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 537 қаулысымен бекітілген
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі
мен сапасын арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в
процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки по форме, согласно приложению 1 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (далее - Стандарт), и соответствующих документов указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов – не более 15 минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю талона, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя – не более 4 часов.
Результат процедуры (действия) - резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя, предоставляет утвержденный сводный акт услугодателю области – не более 7 рабочих дней;
Результат процедуры (действия) - предоставленный утвержденный сводный акт;

1. Жалпы ережелер
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органымен ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет берушісі) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау ауданның көрсетілетін қызметті берушісімен, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерін беру облыстың көрсетілетін қызметті берушісімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны қағаз түрінде.
2.Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысанда өтінімдер мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі мен аты –жөні көрсетілген талон беру;
2) Көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды 4 сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі – Көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушінің құжат топтамасын тексереді, облыстың көрсетілетін қызметті берушісіне бекітілген жиынтық актісін ұсынады 7 жұмыс күннен артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі –бекітілген ұсынылған жиынтық актісі;

4) сотрудник услугодателя области проверяет утвержденный сводный акт и подготавливает результат оказания государственной услуги – не более 3 рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – результат оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия
структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) сотрудник услугодателя области.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов и передает их руководителю услугодателя - не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя – не более 4 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя, предоставляет утвержденный сводный акт услугодателю области – не более 7 рабочих дней;
4) сотрудник услугодателя области проверяет утвержденный сводный акт и подготавливает результат оказания государственной услуги – не более 3 рабочих дней.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 2 к Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с
центром обслуживания населения и (или)
иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в
процессе оказания государственной услуги
8. Государственная услуга через республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Костанайской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества
продукции животноводства"
Блок-схема прохождения каждого действия
(процедуры) с указанием длительности
каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения
продуктивности и качества
животноводческой продукции"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года № 537
Регламент государственной услуги
"Субсидирование развития племенного
животноводства"

4) Облыстың көрсетілетін қызметті беруші қызметкері бекітілген жиынтық актісін тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды 3 жұмыс күннен артық емес;
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің  құрылымдық
бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушісінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысы;
4) облыстың көрсетілетін қызметті берушісінің қызметкері.
7.Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және оларлы көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді - 15 минуттан артық емес;
2) көрсетілетін қызметті берушісінің басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды 4 сағаттан артық емес;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушінің құжат топтамасын тексереді, облыстың көрсетілетін қызметті берушісіне бекітілген жиынтық актісін ұсынады – 7 жұмыс күннен артық емес;
4) облыстың көрсетілетін қызметті беруші қызметкері бекітілген жиынтық актісін тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды – 3 жұмыс күннен артық емес;
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдардың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс- қимылдардың (рәсімнің) өтуінің блок – схемасы осы регламенттің  1-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы осы  регламенттің 2 - қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және
(немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Қостанай облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесі және "электронды үкімет" веб – порталы арқылы көрсетілмейді.
"Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдардың) ұзақтығын
көрсете отырып әрбір іс-қимылдың (рәсімнің)
өту блок – схемасы
"Мал шаруашылығы өнімдерінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету
бизнес-процесінің анықтамалығы
Әкімдіктің
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 537 қаулысымен бекітілген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование развития племенного животноводства" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3.Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки по форме, согласно приложению 1,2,3 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (далее - Стандарт), и соответствующих документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов – не более 15 минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю талона, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя – не более 4 часов.
Результат процедуры (действия) - резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя, предоставляет утвержденный сводный акт услугодателю области – не более 7 рабочих дней.
Результат процедуры (действия) - предоставленный утвержденный сводный акт;

1. Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдарымен ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет берушісі) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау ауданның көрсетілетін қызметті берушісімен, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерін беру облыстың көрсетілетін қызметті берушісімен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік  қызмет көрсету
процесінде көрсетілетін қызмет берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет  стандартының(бұдан әрі – Стандарт) 1,2,3-қосымшасына сәйкес нысандағы өтінімдер мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі мен аты –жөні көрсетілген талон беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды 4 сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушінің құжат топтамасын тексереді, облыстың көрсетілетін қызметті берушісіне бекітілген жиынтық актісін ұсынады 7 жұмыс күннен артық емес.
Рәсімнің (іс-әрекет) нәтижесі –бекітілген ұсынылған жиынтық актісі;