Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства
Постановление акимата Костанайской области от 29 октября 2014 года № 536. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5193. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур";
2) "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте";
3) "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда";
4) "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)";
5) "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года
№ 536
Регламент государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности и качества
продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых
для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем
субсидирования производства приоритетных культур"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.

Өсімдік шаруашылығы саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 536 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5193 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау";
2) "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау";
3) "Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау";
4) "Тыңайтқыштар (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау";
5) "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 қазандағы
№ 536 қаулысымен бекітілген
"Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау
арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы
мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының
және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін
қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың
құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), облыстық маңызы бар аудандардың және қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки, согласно приложению к Стандарту государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" (далее - Стандарт), и пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю талона, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
Результат процедуры (действия) – резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя и подготавливает проект результата оказания государственной услуги – не более 30 (тридцати) дней.
Результат процедуры (действия) – проект результата оказания государственной услуги;
4) сотрудник услугодателя области проверяет полноту представленных документов и подготавливает результат оказания государственной услуги – не более 10 (десяти) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – результат оказания государственной услуги;
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтінім мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 (он бес) минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі мен аты–жөні көрсетілген талон беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды - 2 (екі) сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжат топтамасын тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды - 30 (отыз) күннен артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) облыстың көрсетілетін қызметті беруші қызметкері ұсынылған құжаттар толықтығын тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды 10 (он) жұмыс күннен артық емес;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау

6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) сотрудник услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов и передает их руководителю услугодателя - не более 15 (пятнадцати) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и направляет сотруднику услугодателя области – не более 30 (тридцати) дней;
4) сотрудник услугодателя области проверяет полноту представленных документов и подготавливает результат оказания государственной услуги – не более 10 (десяти) рабочих дней.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) оказании государственных услуг указана в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги отражен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
8. Государственная услуга через республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Костанайской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности
и качества продукции растениеводства,
стоимости горюче-смазочных материалов
и других товарно-материальных ценностей,
необходимых для проведения весенне-полевых
и уборочных работ, путем субсидирования
производства приоритетных культур"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование повышения урожайности
и качества продукции растениеводства,
стоимости горюче-смазочных материалов
и других товарно-материальных ценностей,
необходимых для проведения весенне-полевых
и уборочных работ, путем субсидирования
производства приоритетных культур"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства";
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года
№ 536
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"

6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және оны көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді - 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды2 (екі) сағаттан артық емес;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжат топтамасын тексереді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және облыстың көрсетілетін қызметті берушінің қызметкеріне жібереді – 30 (отыз) күннен артық емес;
4) облыстың көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері ұсынылған құжаттар толықтығын тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды – 10 (он) жұмыс күннен артық емес;
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс- қимылдың (рәсімнің) өтуінің блок – схемасы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және
(немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет
көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Қостанай облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесі және "электронды үкімет" веб – порталы арқылы көрсетілмейді.
"Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау
арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң
шығымдылығы мен сапасын арттыруды,
жанар-жағармай материалдарының және
көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын
жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-
материалдық құндылықтардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1 Қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдардың) ұзақтығын көрсете отырып
әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок – схемасы
"Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау
арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң
шығымдылығы мен сапасын арттыруды,
жанар-жағармай материалдарының және
көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын
жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-
материалдық құндылықтардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2 Қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес–процесінің анықтамалығы
* ҚФБ-құрылымдық-функционалды бірлік: көрсетілетін қызметті берушісінің (қызметкерлердің) құрылымдық бөлімшесінің әрекеттесуі, халыққа қызмет көрсету орталығы, "электронды үкімет" веб-портал;
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 қазандағы
№ 536 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру
шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки, согласно приложению к Стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" (далее - Стандарт), и пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю талона, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
Результат процедуры (действия) – резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя и подготавливает проект результата оказания государственной услуги – не более 30 (тридцати) дней.
Результат процедуры (действия)– проект результата оказания государственной услуги;

1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), облыстық маңызы бар аудандардың және қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтінім мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 (он бес) минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі мен аты–жөні көрсетілген талон беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды - 2 (екі) сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжат топтамасын тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды - 30 (отыз) күннен артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивания (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки, согласно приложению 1 и (или) 2 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивания (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" (далее - Стандарт), и соответствующих документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры (действия) – регистрация пакета документов;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
Результат процедуры (действия) – резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя ежеквартально подготавливает проект результата оказания государственной услуги – в течение 4 (четырех) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – проект результата оказания государственной услуги;

1. Жалпы ережелер
1. "Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), облыстық маңызы бар аудандардың және қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1 және (немесе) 2-қосымшасына сәйкес өтінім мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады - 15 (он бес) минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – құжат топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды - 2 (екі) сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тоқсан сайын мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды - 4 (төрт) жұмыс күннің ішінде.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;

4) сотрудник услугодателя области рассматривает представленные документы, подготавливает результат оказания государственной услуги – в течение 21 (двадцати одного) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – результат оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) сотрудник услугодателя области.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов и передает их руководителю услугодателя - не более 15 (пятнадцати) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
3) ответственный исполнитель услугодателя ежеквартально подготавливает проект результата оказания государственной услуги и направляет сотруднику услугодателя области – в течение 4 (четырех) рабочих дней.
4) сотрудник услугодателя области подготавливает результат оказания государственной услуги – не более 21 (двадцати одного) рабочих дней.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) оказания государственных услуг указана в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги отражен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
8. Государственная услуга через республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Костанайской области и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на
закладку и выращивания (в том числе
восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Блок-схема прохождения каждого действия
(процедуры) с указанием длительности каждой процедуры
(действия) оказания государственных услуг
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на
закладку и выращивания (в том числе
восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства";
Утвержден
постановлением акимата
от 29 октября 2014 года
№ 536
Регламент государственной услуги
"Субсидирование стоимости удобрений
(за исключением органических)"

4) облыстың көрсетілетін қызметті беруші қызметкері ұсынылған құжаттарды қарайды, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды - 21 (жиырма бір) жұмыс күннің ішінде;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) облыстың көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және оны көрсетілетін қызметті беруші басшысына береді - 15 (оң бес) минуттан артық емес;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды2 (екі) сағаттан артық емес;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тоқсан сайын мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және облыстың көрсетілетін қызметті беруші қызметкеріне жібереді – 4 (төрт) жұмыс күннің ішінде;
4) облыстың көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін дайындайды – 21 (жиырма бір) жұмыс күннен артық емес;
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс- қимылдың (рәсімнің) өтуінің блок – схемасы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және
(немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен
өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет
көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Қостанай облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесі және "электронды үкімет" веб – порталы арқылы көрсетілмейді.
"Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң
көпжылдық екпелерiн отырғызу және
өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру)
шығындарының құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1 Қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдардың) ұзақтығын көрсете отырып
әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок – схемасы
"Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң
көпжылдық екпелерiн отырғызу және
өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру)
шығындарының құнын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 Қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес–процесінің анықтамалығы
* ҚФБ-құрылымдық-функционалды бірлік: көрсетілетін қызметті берушісінің (қызметкерлердің) құрылымдық бөлімшесінің әрекеттесуі, халыққа қызмет көрсету орталығы, "электронды үкімет" веб-портал;
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 қазандағы
№ 536 қаулысымен бекітілген
"Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда)
құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки, согласно приложению к Стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" (далее - Стандарт), и пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку.
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
Результат процедуры (действия) – резолюция руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет пакет документов услугополучателя и подготавливает проект результата оказания государственной услуги – не более 23 (двадцати трех) рабочих дней.
Результат процедуры (действия) – проект результата оказания государственной услуги;

1. Жалпы ережелер
1. "Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), облыстық маңызы бар аудандардың және қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтінім мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 (он бес) минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді.
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды - 2 (екі) сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжат топтамасын тексереді және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды - 23 (жиырма үш) жұмыс күннен артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (далее - государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области (государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области"), отделами сельского хозяйства районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявки и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярии услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем заявки, согласно приложению к Стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 725 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области растениеводства" (далее - Стандарт), и пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием и регистрацию пакета документов - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат процедуры (действия) – выдача услугополучателю расписки о принятии заявки с указанием:
номера и даты приема документов;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
фамилии, имени, отчества ответственного должностного лица услугодателя, принявшего документы;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя - не более 2 (двух) часов.
Результат процедуры (действия) – резолюция руководителя услугодателя;

1. Жалпы ережелер
1. "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органдары ("Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі), облыстық маңызы бар аудандардың және қалалардың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушісінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 725 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) қосымшасына сәйкес өтінім мен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) беру болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжат топтамасын қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады 15 (он бес) минуттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні өтінімнің қабылдануы туралы қолхат беріледі, онда мыналар көрсетіледі:
құжаттардың нөмірі мен қабылдау күні;
сұратылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды қабылдаған лауазымды адамның тегі, аты, әкесінің аты.
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы құжат топтамасымен танысады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды - 2 (екі) сағаттан артық емес.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;