О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 17 февраля 2014 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 февраля 2014 года № 4440
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 194 "О бюджете города Костаная на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4379, опубликованное 9 января 2014 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27302388,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16642672,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 44347,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1033854,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 9581515,0 тысяч тенге;
2) затраты 27433227,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130839,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 130839,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 23423,3 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 27957,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
______________ Р. Айткужинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 февраля 2014 года № 300
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 194
Бюджет города Костаная
на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 300 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда № 4440 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 194 "Қостанай қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4379 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 27302388,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16642672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 44347,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1033854,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9581515,0 мың теңге;
2) шығындар – 27433227,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -130839,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 130839,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 23423,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 27957,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 300 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2014 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер