О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудный Костанайской области от 6 августа 2014 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 августа 2014 года № 4990
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14952556,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11700260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39267,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 700161,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2512868,7 тысячи тенге;
2) затраты – 15194626,9 тысячи тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2014 год в сумме 99997,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       Д. Нугуманова
Исполняющий
обязанности секретаря
городского маслихата                       А. Макаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________ С. Фаткуллина
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_________________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата
от 6 августа 2014 года № 300
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 227
Городской бюджет города
Рудного на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
14952556,7
1
Налоговые поступления

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 300 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 4990 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 4387 тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14858067,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11700260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39267,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700161,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2418379,7 мың теңге;
2) шығындар – 15100137,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резервінің мөлшері 99 997,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Д. Нугуманова
Қалалық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          А. Макаренко
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2014 жылғы 6 тамыздағы
№ 300 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 227 шешіміне қосымша
Рудный қаласының 2014 жылға
арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер
14858067,7
1
Салықтық түсімдер