О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 октября 2014 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2014 года № 5133
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 «О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете «Рудненский рабочий») следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 14952556,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11593 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 416,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 812012,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2512868,7 тысячи тенге;
2) затраты – 15197604,3 тысячи тенге;»;
подпункт 4) изложить в новой редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 62449,2 тысячи тенге;»;
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
«4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2014 год в сумме 93001,2 тысячи тенге.»;
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы № 332 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қазанда № 5133 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 «Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4387 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда «Рудненский рабочий» қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 14952556,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11593260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34416,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 812 012,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2512868,7 мың теңге;
2) шығындар – 15197604,3 мың теңге;»;
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 62449,2 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«4. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резервінің мөлшері 93 001,2 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.