Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 19 июня 2014 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июля 2014 года № 4929
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Аркалыку на 2014 год согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Маметекова Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Г. Бекмухамедов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Аркалыка
от 19 июня 2014 года
№ 285
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города Аркалыка
на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов
из республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Поправочный коэффи-циент
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
город Аркалык
Государственное казенное коммунальное предприятие детский сад "Гулдер" село Ашутасты
20

2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 285 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 шілдеде № 4929 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ғ. Бекмұхамедов
Арқалық қаласының әкімдігінің
2014 жылғы 19 маусымдағы № 285
қаулысына 1 қосымша
Арқалық қаласының мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы
трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдрының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Түзету коэфициенті
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Аркалық қаласы
Ашутасты ауылы "Гүлдер" балабақшасы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20