2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата
Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ акимата
города Лисаковска"
_________________ Л. Бочаренко

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрайымы, қалалық
мәслихат хатшысы
Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
__________________ Л. Бочаренко