О внесении изменения в решение маслихата от 2 октября 2013 года № 106 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 25 апреля 2014 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 мая 2014 года № 4736. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 5 июля 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 05.07.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 2 октября 2013 года № 106 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4233, опубликовано 17 октября 2013 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) участникам и инвалидам Великой отечественной войны, на бытовые нужды, в размере 10 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Председатель десятой сессии Г. Сухотеплая
Секретарь районного маслихата А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Аулиекольского района"
______________ Айсин А.С.

Мәслихаттың 2013 жылғы 2 қазандағы № 106 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 169 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 4736 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 05.07.2016 № 43 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 2 қазандағы № 106 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 тіркелген, 2013 жылғы 17 қазанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
6-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1). Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне, 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 мамырдан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Оныншы сессияның төрайымы Г. Сухотеплая
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Айсин Ә.С.