О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 апреля 2014 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2014 года № 4683
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 279 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4628) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4381, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 3079115,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 524054,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3111,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2534618,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3086310,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40247,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6490,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47442,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47442,4 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на выплату государственной адресной социальной помощи;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 47 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4683 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірден № 279 "Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3079115,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 524054,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3111,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17332, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2534618,4 мың теңге;
2) шығындар – 3086310,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40247,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6490,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47442,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47442,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге.";

дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной десятой
сессии районного маслихата                 В. Ткач
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1 к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 47
Приложение 1 к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 93
Бюджет Денисовского района на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшері 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезекті
оныншы сессиясының төрағасы                В. Ткач
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ C.Ф. Рахметова
Мәслихаттың 2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 47 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер