О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 5 августа 2014 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 августа 2014 года № 4994
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 25 июля 2014 года № 302 "О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4963) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4381, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3062816,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 533022,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4143,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2508319,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3070012,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40246,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6490,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47442,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47442,3 тысячи тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014-2015 годы.";

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 5 тамыздағы № 58 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 4994 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106,  109-баптарына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 302 "Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4963 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3062816,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 533022,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4143,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17332,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2508319,6 мың теңге;
2) шығындар – 3070012 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40246,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6490,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47442,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47442,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке дейін ұлғайтуға;
2014-2015 жылдарға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға.";