О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 25 апреля 2014 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2014 года № 4680
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года №136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4380, опубликовано 14 и 21 января 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 044 871,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 169 363,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4170,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 20000,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 851 338,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 088 247,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17407,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18181,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60784,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60784,1 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 24287,0 тысяч тенге;";
пункт 2 указанного решение дополнить подпунктами 5), 6) и 7) следующего содержания:
"5) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме - 5496,0 тысяч тенге;
6) на выплату государственной пособий на детей до 18 лет в сумме – 15118,0 тысяч тенге;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме - 56045,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель одиннадцатой сессии
Джангельдинского районного
маслихата, секретарь маслихата             С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
____________ Е. Биржикенов
Приложение к решению
маслихата от "25" апреля
2014 года №175
Приложение 1 к решению
маслихата от 28 декабря
2013 года №136
Районный бюджет Жангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4680 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы №136 "Жангелдин ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4380 тіркелген, 2014 жылғы 14 және 21 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 044 871,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 169 363,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 20000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 851 338,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 088 247,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17407,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18181,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 60784,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60784,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 24287,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы 5), 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 5496,0 мың теңге сомасында;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 15118,0 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 56045,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
он бірінші сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы                 С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың 2014 жылғы
"25" сәуірдегі №175
шешіміне қосымша
Мәслихаттың 2013 жылғы
28 желтоқсандағы №136
шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР