О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2014 года № 170 "Об утверждении Регламента Джангельдинского районного маслихата"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2014 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 сентября 2014 года № 5061. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2017 года № 93
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.05.2017 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 10 апреля 2014 года №170 "Об утверждении Регламента Джангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4704, опубликовано 27 мая 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующее изменение:
в Регламенте Джангельдинского районного маслихата, утвержденного указанным решением на государственном языке:
второй абзац пункта 35 изложить в новой редакции:
"Ауылдар, ауылдық округтер тұрғындарын мәслихаттың есебімен жергілікті қоғамдастықтың жиындарында мәслихаттың хатшысы, тұрақты комиссиялардың төрағалары басқаратын депутаттар тобы таныстырады.";
текст на русском языке остается без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата Ж. Нурмуханбетулы
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин

Мәслихаттың 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 170 "Жангелдин аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 182 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 5061 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 18 мамырдағы № 93 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.05.2017 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы №704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 10 сәуірдегі №170 "Жангелдин аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4704 тіркелген, 2014 жылғы 27 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген мемлекеттік тілдегі Жангелдин аудандық мәслихатының регламентінде:
35-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауылдар, ауылдық округтер тұрғындарын мәслихаттың есебімен жергілікті қоғамдастықтың жиындарында мәслихаттың хатшысы, тұрақты комиссиялардың төрағалары басқаратын депутаттар тобы таныстырады.";
орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жангелдин аудандық
мәслихаты кезектен
тыс сессиясының төрағасы Ж. Нұрмұханбетұлы
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы С. Нургазин