О переименовании улицы
Решение акима села Торгай Джангельдинского района Костанайской области от 8 декабря 2014 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2014 года № 5277
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» с учетом мнения населения соответствующей территории села Торгай, на основании заключения областной ономастической комиссии, аким села Торгай РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Н.Г. Иванова села Торгай Джангельдинского района в улицу имени Жакана Косабаева.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села ТоргайГ. Сундетбаев

Көшені қайта атау туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылы әкімінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 5277 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабына сәйкес, Торғай ауылының тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Торғай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданының Торғай ауылындағы Н.Г. Иванов көшесі Жақан Қосабаевтың көшесі атына қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Торғай ауылының әкіміГ. Сундетбаев