О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 "О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 октября 2014 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2014 года № 5123. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 49)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Житикаринского районного маслихата Костанайской области от 20.02.2015 № 49).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 187 «О бюджете Житикаринского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4382, опубликовано 23 января 2014 года в газете «Житикаринские новости») следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1) доходы – 4330047,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1359432 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 47518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16810 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2906287,1 тысяча тенге;»;
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2014 год в сумме 89952,3 тысячи тенге.»;
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь Житикаринского
Районного маслихата
Г. Таликбаева
М. Кененбаева
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 "Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 14 қазандағы № 274 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қазанда № 5123 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 49 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облысы Жітіқара аудандық мәслихаты аппаратының 20.02.2015 № 49 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 187 «Жітіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4382 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда «Житикаринские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 4330047,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1359432 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 47518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16810 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2906287,1 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2014 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 89952,3 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы
Г. Таликбаева
М. Кененбаева
Мәслихаттың