О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 августа 2014 года № 5001
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4383, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Камысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2113015,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 536763,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1632,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1574620,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2163402,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12353,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18463,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6109,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -62740,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 62740,6 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 149,0 тысяч тенге;
2) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 районному отделу образования в сумме 8955,0 тысяч тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячного расчетного показателя на сумму 177,8 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 226 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 5001 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4383 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2113015,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 536763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1632,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1574620,1 мың теңге;
2) шығындар – 2163402,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12353,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18463,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6109,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62740,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62740,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін - 149,0 мың теңге сомасында;
2) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға аудандық білім беру бөліміне – 8955,0 мың теңге сомасында;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға - 177,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств в сумме 495214,0 тысяч тенге из республиканского бюджета, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах сумме 442282,0 тысячи тенге;
из областного бюджета в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах сумме 52932,0 тысячи тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 10566,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пункт 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 8,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Ахметжанов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Камыстинского района"
____________________ К. Нуржанова
Приложение
к решению маслихата

"6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте – 495214,0 мың теңге сомасында қаражаттар түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 442282,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт;
облыстық бюджеттен, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 52932,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 10566,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-2-тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуіне 8,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Ахметжанов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың