О районном бюджете Камыстинского района на 2015-2017 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24 декабря 2014 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2015 года № 5273
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1676139,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 563847,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12236,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1100056,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1705780,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9460,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16784,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7324,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39100,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39100,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.10.2015 № 319 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие бюджета района из областного бюджета в сумме - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме - 0,0 тысяч тенге;
2) целевого трансферта на развитие объектов спорта в сумме - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18.08.2015 № 307 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме - 275,0 тысяч тенге;
2) выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме - 993,0 тысячи тенге;
3) оказание социальной защиты и помощи населению на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами в сумме - 11804,0 тысячи тенге;
4) проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне - 2510,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 247 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 5273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының 2015- 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1676139,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 563847,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12236,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1100056,6 мың теңге;
2) шығындар – 1705780,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9460,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7324,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39100,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39100,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 20.10.2015 № 319 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетін дамытуға – 0,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға - 0,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт;
2) спорт объектілерін дамытуға – 0,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 307 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 275,0 мың теңге сомасында;
2) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 993,0 мың теңге сомасында;
3) әлеуметтік қорғау көрсету және халыққа көмек нормаларын ұлғайтуына мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге – 11804,0 мың теңге сомасында;
4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 2510,0 мың теңге сомасында;

5) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 61505,0 тысяч тенге;
6) повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в сумме - 0,0 тысяч тенге;
7) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме - 20361,0 тысяча тенге;
8) повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме - 25587,0 тысяч тенге;
9) содержание подразделения местного исполнительного органа агропромышленного комплекса в сумме - 1927,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 01.06.2015 № 283 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление кредитов полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов для текущего обустройства в сумме - 16784,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.10.2015 № 319 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Дорожной карты занятости 2020 по следующим направлениям:
- на молодежную практику;
- на обеспечение деятельности центров занятости населения
- для частичного субсидирования зарплаты;
- на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Камыстинского района.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.03.2015 № 262 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета в том числе:
- на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме - 1336,0 тысяч тенге;
- на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 149,0 тысяч тенге;
- на подготовку и проведение культурно-массовых мероприятий в период проведения областной спартакиады в сумме - 0,0 тысяч тенге;
- на приобретение спортивного инвентаря и оборудования отделу физкультуры и спорта в сумме - 0,0 тысяч тенге;
- на содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ на уровень районов и городов в сумме - 0,0 тысяч тенге;

5) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 61505,0 мың теңге сомасында;
6) мемлекеттiк әкiмшiлiк қызметшiлерге төленетiн еңбекақы деңгейiн арттыруға – 0,0 мың теңге сомасында;
7) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 20361,0 мың теңге сомасында;
8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 25587,0 мың теңге сомасында;
9) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 1927,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 01.06.2015 № 283 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен алынған кредиттер түсімі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін ағымдағы орналастыру үшін – 16784,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 20.10.2015 № 319 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға келесі бағыттар бойынша қарастырылғаны ескерілсін:
- жастар практикасына;
- халықты жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз етуге;
- жалақыны ішінара субсидиялау үшін;
- кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға;
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қамысты ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 20.03.2015 № 262 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражат түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
- аудандар және қалалар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағауға - 1336,0 мың теңге сомасында;
- жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер - 149,0 мың теңге сомасында;
- облыстық спартакиада өткізу кезеңінде мәдени-бұқаралық іс- шаралар даярлауға және өткізуге - 0,0 мың теңге сомасында;
- дене шынықтыру және спорт бөліміне спорттық мүккаммал мен жабдықтарды сатып алуға – 0,0 мың теңге сомасында;
- аудандар және қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға - 0,0 мың теңге сомасында;

- на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 6 до 10 минимальных расчетных показателей в сумме – 253,3 тысячи тенге;
- на средний ремонт внутри поселковых автомобильных дорог в сумме - 0,0 тысяч тенге;
- на зимнее содержание автомобильных дорог районного значения в сумме - 0,0 тысяч тенге;
- на оплату широкополосного интернета в рамках программы системы электронного обучения на 2015 год в сумме - 0,0 тысяч тенге;
- на приобретение и доставку учебного пособия «Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан» «Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан» - в сумме 194,3 тысячи тенге;
- на проведение ветеринарных мероприятий по профилактике энзоотических болезней животных – 112,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.10.2015 № 319 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2015 год в сумме - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 20.10.2015 № 319 (вводится в действие с 01.01.2015).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ акиматов сельских округов и сел, согласно приложению 5.
9-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения в сумме 250,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18.08.2015 № 307 (вводится в действие с 01.01.2015).

- Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке дейін ұлғайтуға – 253,3 мың теңге сомасында;
- ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеуіне – 0,0 мың теңге;
- аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қысқы ұстауына - 0,0 мың теңге сомасында;
- 2015 жылға арналған электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы щеңберінде кең жолақты интернетке төлеуге – 0,0 мың теңге сомасында;
- «Қазақстан Республикасы Президентінен «Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина – Казахстан» атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге – 194,3 мың теңге сомасында;
-жануарлардың энзоотиялық ауруларының алдын-алу бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 112,0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 20.10.2015 № 319 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. «Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві – 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 20.10.2015 № 319 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауылдық округтер және ауылдар әкімдіктерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында бөлінуі 250,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 307 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

2144,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9860,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5330,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4529,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80270,9
1
Сельское хозяйство
41002,4
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5597,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5597,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14983,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14983,9
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20421,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8869,5
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3320,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотических болезней животных
112,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8120,0
6
Земельные отношения
7432,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7432,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7432,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31836,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31836,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31836,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14286,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14286,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14286,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14286,1
12
Транспорт и коммуникации
67017,2
1
Автомобильный транспорт
67017,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41441,2
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

2144,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9860,4
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5330,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4529,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80270,9
1
Ауыл шаруашылығы
41002,4
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5597,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5597,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14983,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14983,9
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20421,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8869,5
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3320,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
112,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8120,0
6
Жер қатынастары
7432,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7432,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7432,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31836,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31836,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31836,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14286,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14286,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14286,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14286,1
12
Көлiк және коммуникация
67017,2
1
Автомобиль көлiгi
67017,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41441,2
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в город, города районного значения, поселка села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Село Бестобе
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского, округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Село Свободное
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Уркаш
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
02
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алтынсарин ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Аралкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Талдыкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Бестөбе ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ливанов ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Богданов ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Свободный ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Орқаш ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді- мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

от 24 декабря 2014 года № 247
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18.08.2015 № 307 (вводится в действие с 01.01.2015).
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
между селами, поселками, сельскими округами, городами
районного значения на 2015 год
п/п
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
Свердловский сельский округ

2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 247
шешіміне 6-қосымша
2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына
берілетін трансфеттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар,
кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 307 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
Свердлов ауылдық округі