О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 21 ноября 2014 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2014 года № 5174
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4385, опубликовано 15 января 2014 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 367 262,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 713 449,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 200,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 490,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 645 123,9 тысячи тенге;
2) затраты – 2 416 622,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 543,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51 930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 386,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 94 903,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 903,3 тысячи тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 243 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қарашада № 5174 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 367 262,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 713 449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 490,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 645 123,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 416 622,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 45 543,4 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 51 930,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6 386,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94 903,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 903,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.