О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 196 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 6 августа 2014 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 августа 2014 года № 4992
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 196 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4394, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2293907,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468597,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7018,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13625,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1804667,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2319035,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13753,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 20772,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7019,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38881,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38881,2 тысяча тенге.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Н. Исмаков
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_____________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 196 "Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 6 тамыздағы № 268 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 тамызда № 4992 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 196 "Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4394 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2293907,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 468597,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7018,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13625,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1804667,4 мың теңге;
2) шығындар – 2319035,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13753,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20772,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7019,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38881,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38881,2 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Есмақов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________ Г. Айсенова
Мәслихаттың