О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 28 апреля 2014 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2014 года № 4677
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1383615,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 166567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1210615,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1410380,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8727,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1659,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35492,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35492,7 тысяч тенге:
поступление займов – 10386,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1659,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26765,7 тысяч тенге.".
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 10861,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 4097,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 8520,0 тысяч тенге.
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 36 558,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 219 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1383615,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 166567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6433,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1210615,3 мың теңге;
2) шығындар – 1410380,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8727,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10386,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1659,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35492,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35492,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10386,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1659,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26765,7 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 10861,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 4097,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 8520,0 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 36 558,0 мың теңге сомасында;

на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 6 195,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 4 924,0 тысяч тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года в сумме 296,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А.Султанов
Секретарь
районного маслихата                        З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
_________________ Р. Будекенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Наурзумского района"
__________________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 28 апреля 2014 года № 219
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 173
Бюджет Наурзумского района на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 6 195,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 4 924,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 2014 жылдың 1 мамырынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға 296,3 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ә. Сұлтанов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының
экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 сәуірдегі
№ 219 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер