О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 мая 2014 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 мая 2014 года № 4752
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1383615,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 166567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1210615,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1410380,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8727,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1659,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35492,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35492,7 тысяч тенге:
поступление займов – 10386,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1659,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26765,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
и.о. секретаря районного
маслихата                                  А. Султанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
________________ Р. Будекенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Наурзумского района"
_________________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 20 мая 2014 года № 223
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 173
Бюджет Наурзумского района
на 2014 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 мамырдағы № 223 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 4752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1383615,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 166567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6433,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1210615,3 мың теңге;
2) шығындар – 1410380,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8727,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10386,1 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1659,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -35492,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35492,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10386,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1659,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26765,7 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысының м.а.                            Ә. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2014 жылғы 20 мамырдағы
№ 223 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2014 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер