Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2014 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 27 января 2014 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2014 года № 4434. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата акима Сарыкольского района Костанайской области от 8 января 2015 года № 07-09/31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата акима Сарыкольского района Костанайской области от 08.01.2015 № 07-09/31).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2014 год:
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
длительно не работающие граждане (год и более);
лица, старше пятидесяти лет;
безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Турабекова Е.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Э. Кузенбаев

2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 46 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 ақпанда № 4434 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 07-09/31 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімі аппаратының 08.01.2015 № 07-09/31 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2) тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (бір жыл және одан да көп);
елу жастан асқан адамдар;
жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органының жолдамасы бойынша кәсіптік даярлауды және (немесе) қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды аяқтаған жұмыссыздар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi орынбасарының міндетін атқарушы Е.Н. Тұрабековқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Э. Күзенбаев