О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 133 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 8 августа 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2014 года № 5005
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 133 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4391, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 221 647,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 500 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 461,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 150,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 697 776,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 245 483,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 534,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 220,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 370,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 370,2 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата              А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
________________ Т. Лысяк
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_______________ А. Вилямов
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 августа 2014 года № 196
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 133
Бюджет Сарыкольского района на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 "Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 196 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 5005 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109–баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 133 "Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4391 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 221 647,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 500 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 461,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 150,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 697 776,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 245 483,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 534,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 33 754,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 220,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 370,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 370,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.
_____________ А. Вилямов
Мәслихаттың
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 196 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 133 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер