О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5198. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 9 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 09.01.2015 № 5).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4375, опубликовано 3 января 2014 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1803855,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 430758,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4481,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12761,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1355855,4 тысячи тенге;
2) затраты – 1827251,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15053,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20772,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5718,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -38449,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38449,3 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 17,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 4 572,1 тысяча тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 15 302,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 246 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5198 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 5 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 09.01.2015 № 5 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 166 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 тіркелген, 2014 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1803855,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 430758,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4481,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12761,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1355855,4 мың теңге;
2) шығындар – 1827251,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15053,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20772,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5718,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38449,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38449,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 17,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 4 572,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 15 302,0 мың теңге сомасында;

на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011 – 2020 годы в сумме 7454,8 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 14 350,0 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 1779,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 80,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 55374,5 тысяч тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года в сумме 244,4 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе:
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 20 772,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 6674,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Т. Гуляева
Секретарь
районного маслихата                        В. Вербовой
Приложение
к решению маслихата
от 28 ноября 2014 года № 246
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 166
Районный бюджет на
2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 7454,8 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 14 350,0 мың теңге сомасында;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1779,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 80,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 55374,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 2014 жылдың 1 мамырынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін ұлғайтуға 244,4 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 20 772,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферт 6674,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Т. Гуляева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Вербовой
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 246 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық
бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер