О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014–2016 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 ноября 2014 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5194
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 183 "О районном бюджете Федоровского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4392, опубликовано 13 февраля 2014 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3514721,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 697921,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 24111,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5708,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2786980,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3538917,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28125,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40115,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11990,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -52321,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52321,8 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-4 следующего содержания:
"2-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы из областного бюджета в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 166,0 тысяч тенге;
ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 1367,3 тысяч тенге;
возврат целевых трансфертов выделенных из областного бюджета в сумме 194,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 275 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 183 "Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4392 тіркелген, 2014 жылғы 13 ақпанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3514721,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 697921,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24111,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5708,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2786980,8 мың теңге;
2) шығындар – 3538917,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28125,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40115,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11990,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -52321,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52321,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-4-тармағымен толықтырылсын:
"2-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен шығындар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 166,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 1367,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерді қайтару 194,2 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12632,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12600,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13301,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13447,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
75916,4
2
Социальная помощь
60483,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60483,0
002
Программа занятости
8769,8
005
Государственная адресная социальная помощь
310,0
006
Оказание жилищной помощи
4697,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15550,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
526,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15932,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12918,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1778,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15433,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14855,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14497,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
358,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
577,9
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
577,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
732885,8
1
Жилищное хозяйство
55209,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1962,4
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1962,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
227,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
227,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
52680,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

12632,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
12600,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13301,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13447,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
75916,4
2
Әлеуметтiк көмек
60483,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60483,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
8769,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
310,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4697,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15550,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
526,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15932,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12918,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1778,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15433,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14855,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14497,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
358,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577,9
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
577,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
732885,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
55209,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1962,4
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1962,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
227,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол қартасы бойынша қалалары және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
227,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
52680,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу