О внесении изменений в решение акима Чандакского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 18 "О наименовании составных частей населенного пункта села Дорожное Чандакского сельского округа"
Решение акима Чандакского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 29 мая 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 июня 2014 года № 4875.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Чандакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Чандакского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 18 "О наименовании составных частей населенного пункта села Дорожное Чандакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-123, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Дорожное, аким Чандакского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы", "селосының" заменить соответственно "ауылдық", "ауылы", "ауылының";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селосының", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чандакского
сельского округа
Н. Осипов

Шандақ ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 18 "Шандақ селолық округінің Дорожное селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Шандақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 4875 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Шандақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шандақ ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 18 "Шандақ селолық округінің Дорожное селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-123 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Дорожное ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Шандақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының", деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селолық", деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Шандақ ауылдық
округінің әкімі
Н. Осипов