О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 14 апреля 2014 года N 260/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 апреля 2014 года N 3769
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 24 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года N 293 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года N 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3648, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 28 декабря 2013 года N 149, "Звезда Прииртышья" от 28 декабря 2013 года N 149) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "98118516" заменить цифрами "107256851";
цифры "25316839" заменить цифрами "25981076";
цифры "639875" заменить цифрами "640378";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступлениям от продажи основного капитала – 9497 тысяч тенге;";
цифры "72161802" заменить цифрами "80625900";
в подпункте 2) цифры "98168516" заменить цифрами "108730254";
в подпункте 3):
цифры "1287321" заменить цифрами "1364354";
цифры "2277643" заменить цифрами "2354676";
в подпункте 5) цифры "-1337321" заменить цифрами "-2837757";
в подпункте 6) цифры "1337321" заменить цифрами "2837757";
в пункте 7:
цифры "834464" заменить цифрами "1431433";
дополнить абзацем следующего содержания:
"42100 тысяч тенге – на капитальный ремонт объекта образования Баянаульского района.";
в пункте 8:
цифры "293007" заменить цифрами "386574";

Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI(кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі N 260/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде N 3769 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 24-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі "2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 293 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3648 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 149, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"98118516" сандары "107256851" сандарымен ауыстырылсын;
"25316839" сандары "25981076" сандарымен ауыстырылсын;
"639875" сандары "640378" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырлысын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9497 мың теңге;";
"72161802" сандары "80625900" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "98168516" сандары "108730254" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"1287321" сандары "1364354" сандарымен ауыстырылсын;
"2277643" сандары "2354676" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-1337321" сандары "-2837757" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1337321" сандары "2837757" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"834464" сандары "1431433" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырлысын:
"42100 мың теңге – Баянауыл ауданының білім беру объектісін күрделі жөндеуге.";
8-тармақта:
"293007" сандары "386574" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "581305" заменить цифрами "613305";
цифры "29500" заменить цифрами "100813";
в пункте 8-1:
цифры "1854061" заменить цифрами "2602448";
цифры "15038" заменить цифрами "15770";
дополнить абзацами следующего содержания:
"7020 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
12176 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
1640719 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
741356 тысяч тенге – на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы;
254000 тысяч тенге – на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы.";
в пункте 8-2:
цифры "1588584" заменить цифрами "1679138";
цифры "912611" заменить цифрами "1438716";
дополнить абзацем следующего содержания:
"698996 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
в пункте 8-3 цифры "693295" заменить цифрами "770328";
пункт 11 решения изложить в следующей редакции:
"11. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        В. Свинцицкий
Секретарь
областного маслихата                       М. Кубенов
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(ХХХ (внеочередная) сессия, V созыв)
от 14 апреля 2014 года N 260/30
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXVI (внеочередная) сессия, V созыв)
от 13 декабря 2013 года N 198/26
Областной бюджет на 2014 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"581305" сандары "613305" сандарымен ауыстырылсын;
"29500" сандары "100813" сандарымен ауыстырылсын;
8-1-тармақта:
"1854061" сандары "2602448" сандарымен ауыстырылсын;
"15038" сандары "15770" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырлысын:
"7020 мың тенге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
12176 мың тенге – 18 дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
1640719 мың тенге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
741356 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыруға;
254000 мың теңге – Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға.";
8-2-тармақта:
"1588584" сандары "1679138" сандарымен ауыстырылсын;
"912611" сандары "1438716" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"698996 мың теңге – мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.";
8-3–тармақта:
"693295" сандары "770328" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 11-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"11. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            В. Свинцицкий
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған ХХХ (кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 14 сәуірдегі
N 260/30 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы)
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
N 198/26 шешiмiне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

23 627
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 740 200
4
Поликлиники
10 119 921
253
Управление здравоохранения области
10 119 921
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
874 412
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
359 927
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
8 538 541
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
347 041
5
Другие виды медицинской помощи
1 133 874
253
Управление здравоохранения области
1 133 874
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 084 753
029
Областные базы спецмедснабжения
49 121
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 100 295
253
Управление здравоохранения области
2 119 065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 882
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
124 886
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 520
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
16 139
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 791 883
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
991 230
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
953 541
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
37 689
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 859 665
1
Социальное обеспечение
2 148 568
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 238 472
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

23 627
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 740 200
4
Емханалар
10 119 921
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 119 921
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
874 412
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
359 927
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
8 538 541
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
347 041
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 133 874
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 133 874
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 084 753
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 121
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 110 295
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 119 065
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 882
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
124 886
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 520
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
16 139
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 681
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 791 883
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
991 230
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
953 541
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
37 689
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 859 665
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 148 568
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 238 472
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

427 718
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
90 065
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
518 838
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
96 974
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
104 877
261
Управление образования области
910 096
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
885 036
037
Социальная реабилитация
25 060
2
Социальная помощь
298 674
256
Управление координации занятости и социальных программ области
298 674
003
Социальная поддержка инвалидов
279 478
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
7 020
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
12 176
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
412 423
256
Управление координации занятости и социальных программ области
311 718
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 361
007
Капитальные расходы государственного органа
7 700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
157
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
15 770
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
155 194
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 484
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 052
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 235
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

427 718
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
90 065
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 838
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 974
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
104 877
261
Облыстың білім басқармасы
910 096
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
885 036
037
Әлеуметтік сауықтандыру
25 060
2
Әлеуметтiк көмек
298 674
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
298 674
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 478
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 020
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 176
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
412 423
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
311 718
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 361
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
157
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 770
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
155 194
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 484
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44 052
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 235
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

12 235
297
Управление труда области
59 212
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
50 145
003
Капитальные расходы государственного органа
9 067
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 507 822
1
Жилищное хозяйство
3 161 866
253
Управление здравоохранения области
24 751
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24 751
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 177
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 177
261
Управление образования области
10 281
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 281
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 117 854
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 679 138
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 438 716
285
Управление физической культуры и спорта области
2 803
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 803
2
Коммунальное хозяйство
4 345 956
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 262 382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 128
005
Капитальные расходы государственного органа
1 735
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 716 675
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
453 980
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
34 864
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 083 574
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
588 567
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

12 235
297
Облыстың еңбек басқармасы
59 212
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
50 145
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 507 822
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 161 866
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 751
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24 751
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 177
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 177
261
Облыстың білім басқармасы
10 281
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 281
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 117 854
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 679 138
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 438 716
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 803
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 803
2
Коммуналдық шаруашылық
4 345 956
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 262 382
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 128
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 735
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 716 675
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
453 980
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
34 864
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 083 574
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
588 567
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

237 831
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 636
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 042 175
1
Сельское хозяйство
4 576 603
255
Управление сельского хозяйства области
4 576 603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
87 140
002
Поддержка семеноводства
201 879
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
010
Государственная поддержка племенного животноводства
724 896
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 137 594
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 606 418
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 341
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
25 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
288 466
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
15 355
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
168 995
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
29 324
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 695
2
Водное хозяйство
186 118
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
186 118
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
186 118
3
Лесное хозяйство
228 936
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
228 936
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
228 936
5
Охрана окружающей среды
2 576 709
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
53 213

237 831
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 636
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
8 042 175
1
Ауыл шаруашылығы
4 576 603
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 576 603
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 140
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
201 879
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
724 896
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 137 594
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1 606 418
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 341
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
25 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
288 466
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
15 355
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
168 995
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
29 324
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 695
2
Су шаруашылығы
186 118
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
186 118
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
186 118
3
Орман шаруашылығы
228 936
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
228 936
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
228 936
5
Қоршаған ортаны қорғау
2 576 709
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
53 213

1 924 314
012
Резерв местного исполнительного органа области
283 595
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 640 719
269
Управление по делам религий области
58 124
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
20 761
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
651
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
35 112
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 708 837
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 056 006
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
297 904
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
698 996
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
655 931
280
Управление индустриально-инновационного развития области
117 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
64 557
003
Капитальные расходы государственного органа
5 938
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
47 485
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 529 513
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
108 396
003
Капитальные расходы государственного органа
781
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 770 374
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы

1 924 314
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
283 595
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 640 719
269
Облыстың дін істері басқармасы
58 124
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 761
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
651
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
35 112
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 708 837
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 056 006
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
297 904
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
698 996
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
655 931
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
117 980
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 938
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
47 485
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 529 513
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 396
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
781
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 770 374
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

320 070
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
25 030
011
Строительство и реконструкция объектов образования
25 030
05
Здравоохранение
9 264 505
1
Больницы широкого профиля
25 245
253
Управление здравоохранения области
25 245
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
25 245
2
Охрана здоровья населения
612 354
253
Управление здравоохранения области
612 354
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
361 810
006
Услуги по охране материнства и детства
148 019
007
Пропаганда здорового образа жизни
101 363
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 162
3
Специализированная медицинская помощь
4 720 502
253
Управление здравоохранения области
4 720 502
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 263 394
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
197 761
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
101 585
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
157 762
4
Поликлиники
1 294 282
253
Управление здравоохранения области
1 294 282
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
719 373
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
390 168
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
184 741
5
Другие виды медицинской помощи
1 069 582
253
Управление здравоохранения области
1 069 582
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

320 070
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
25 030
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
25 030
05
Денсаулық сақтау
9 264 505
1
Кең бейiндi ауруханалар
25 245
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 245
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
25 245
2
Халықтың денсаулығын қорғау
612 354
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
612 354
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
361 810
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
148 019
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
101 363
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 162
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4 720 502
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 720 502
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 263 394
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
197 761
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
101 585
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
157 762
4
Емханалар
1 294 282
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 294 282
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
719 373
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
390 168
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
184 741
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 069 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 069 582
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация